День цивільного захисту

Опубліковано: Четвер, 11 травня 2017

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 травня 2017 року у закладі проведено  День цивільного захисту.

На спеціальних годинах спілкування учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Практичний психолог методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Гуренок Г.М. виступила перед учнями 8-9-их класів з лекцією «Безпечний інтернет».

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; було організовано виставку плакатів, стіннівок серед учнів 5-11 класів. І місце присуджено  8-Б класу (Дії під час землетрусу), ІІ – 9-Б (Дії при нападі противника), II – 10 (Кібертероризм), ІІІ – 6-Б (Дії під час пожежі) та 8-В (Дії під час повені).

Було відпрацьовано дії за сигналом «Пожежа!» та «Повітряна тривога».

На загальношкільній лінійці виступила дружина юних рятувальників, а учні 10 класу продемонстрували відпрацювання спортивно-військових нормативів та роботу санпосту.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.