Гостей дорогих ми вітаємо щиро, Стрічаємо хлібом, любов'ю і миром!

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

Уже стало доброю традицією в  Комишанській школі №26 приймати гостей. 07травня до нас завітала делегація юних фотографів із міста Сєвєродонецька Донецької області.

Знайомство розпочалося по-гостинному: брейк-кава зі смачними пиріжками, під час якої учнівське самоврядування «Місто дорослих дітей» та гості розповідали про себе. Далі розпочалася екскурсія по школі, у ході  якої нові друзі слухали цікаві розповіді про наш південний край та рідну школу: «зелений куточок», шкільний сад, новобудова, танцювальна та спортивна зали, ігровий та тренажерний майданчики.

Особливе  враження справила на гостей  прогулянка територією колишнього Благовіщенського жіночого монастиря, який знаходиться на березі двох озер – Білого та Безмен.

Та непомітно настав час від’їзду, і вже по обіді наші нові друзі почали збиратися в дорогу. Зустріч завершилася спільним фото на порозі школи та обміном адресами.

«Ми дуже раді новим знайомствам та новим друзям, особливо якщо це наші однолітки», - на завершення сказала президент учнівського самоврядування Парахньова Єлизавета.

«Місто дорослих дітей» чекає нових зустрічей, адже в Комишанському  краї дуже багато гарних краєвидів, які захоплюють не тільки око, але й душу та серце.