Виховуємо патріота

Навчально-польові збори для юнаків 11 класу розпочалися

Опубліковано: Понеділок, 15 травня 2017

15 травня 2017 року розпочалися триденні навчально-польові збори з допризовної підготовки юнаків 11 класу.

У цей день було організовано заходи з військово-патріотичного виховання на базі закладу за власним планом.

День цивільного захисту

Опубліковано: Четвер, 11 травня 2017

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 травня 2017 року у закладі проведено  День цивільного захисту.

На спеціальних годинах спілкування учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Практичний психолог методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Гуренок Г.М. виступила перед учнями 8-9-их класів з лекцією «Безпечний інтернет».

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; було організовано виставку плакатів, стіннівок серед учнів 5-11 класів. І місце присуджено  8-Б класу (Дії під час землетрусу), ІІ – 9-Б (Дії при нападі противника), II – 10 (Кібертероризм), ІІІ – 6-Б (Дії під час пожежі) та 8-В (Дії під час повені).

Було відпрацьовано дії за сигналом «Пожежа!» та «Повітряна тривога».

На загальношкільній лінійці виступила дружина юних рятувальників, а учні 10 класу продемонстрували відпрацювання спортивно-військових нормативів та роботу санпосту.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Гостей дорогих ми вітаємо щиро, Стрічаємо хлібом, любов'ю і миром!

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

Уже стало доброю традицією в  Комишанській школі №26 приймати гостей. 07травня до нас завітала делегація юних фотографів із міста Сєвєродонецька Донецької області.

Знайомство розпочалося по-гостинному: брейк-кава зі смачними пиріжками, під час якої учнівське самоврядування «Місто дорослих дітей» та гості розповідали про себе. Далі розпочалася екскурсія по школі, у ході  якої нові друзі слухали цікаві розповіді про наш південний край та рідну школу: «зелений куточок», шкільний сад, новобудова, танцювальна та спортивна зали, ігровий та тренажерний майданчики.

Особливе  враження справила на гостей  прогулянка територією колишнього Благовіщенського жіночого монастиря, який знаходиться на березі двох озер – Білого та Безмен.

Та непомітно настав час від’їзду, і вже по обіді наші нові друзі почали збиратися в дорогу. Зустріч завершилася спільним фото на порозі школи та обміном адресами.

«Ми дуже раді новим знайомствам та новим друзям, особливо якщо це наші однолітки», - на завершення сказала президент учнівського самоврядування Парахньова Єлизавета.

«Місто дорослих дітей» чекає нових зустрічей, адже в Комишанському  краї дуже багато гарних краєвидів, які захоплюють не тільки око, але й душу та серце.

Свято «Закосичення»

Опубліковано: П'ятниця, 17 березня 2017

17 березня 2017 року в 2-А класі відбулося родинне свято «Закосичення дівчаток». Це досить цікавий і давній родинний обряд українців, пов’язаний із першим закосиченням дівчаток, що символізує їхнє дорослішання та готовність допомагати рідним.

Заплітаючи косу, матері обов’язково благословляли своїх донечок на щасливу жіночу долю. Класовод 2-А класу Знахаренко Тетяна Юріївна в доступній і цікавій формі залучила батьків до традицій нашого народу.

У теплій і зворушливій обстановці проходило це свято. Мами дівчаток з материнською любов’ю заплели косички своїм любим донечкам.

А дівчата з цього часу набули відповідного статусу «мамина помічниця». Під час свята дівчатка піснями й веселими танцями прославляли красу дівочої коси і брали активну участь у веселих іграх.

Подібні заходи сприяють зміцненню родини, творчій співпраці вчителя та батьків, підтриманню родинних традицій.

До 203-ї річниці народження Т.Г.Шевченка

Опубліковано: Четвер, 09 березня 2017

Сьогодні 9 березня - 203-я річниця народження Великого Кобзаря. У Херсоні біля пам'яника Т.Шевченку відбувся урочистий мітинг, на якому звучали пісні у виконанні бандуристів та вірші геніального поета. Серед читців - учениця  11 класу Комишанської  ЗОШ №26 Бухтєєва Наталія.

У її виконанні прозвучала лірична балада "Тополя".