Історія - наука про минуле, але вона дає поради для майбутнього.

Опубліковано: П'ятниця, 24 січня 2020

24 січня, у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих школярів, на уроці історії учні 5-А класу Комишанської школи №26, вивчаючи тему "Козацька Україна", ознайомилися з козацьким традиційним побутом, правильним харчуванням, здоровим способом життя козаків та з основними подіями героїчної доби історії нашої держави.

Щерба, куліш, пшінка, братко, козацька тетеря - це не повний перелік козацьких страв, які давали силу воякам для захисту своєї землі. Карабаненко Данило та Стрєлков Микита продемонстрували однокласникам основні вправи танцю "гопак", який вважається бойовим мистецтвом.

Постійні фізичні вправи, корисна їжа та любов до України робили козаків непереможними у бою. Наостанок п'ятикласники зробили висновок, що здоровий спосіб життя притаманний кожному українцю на генетичному рівні, адже всі ми нащадки славних козаків.