Разом сильніші!

Опубліковано: Середа, 22 січня 2020

«Разом сильніші»

Під таким гаслом у нашій школі відбулись  урочисті заходи присвячені 101-річниці підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року.

Представники педагогічного колективу, адміністрація закладу та учні 10 класу взяли  участь в урочистому мітингу до Дня Соборності України.

Шкільним бібліотекарем , Карпенко Л.М., було організовано книжкову виставку до 101-річниці об’єднання українських земель.

Для учнів 9-11 класів було проведено тематичну лекцію «Історія України та державотворення».

Учні 6-8 класів переглянули мультимедійні презентації «День Соборності. Погляд у минуле та сучасність».

Справжньою родзинкою став поетичний флеш-моб вчителів та учнів 8-Б класу «Читаймо українською» під гаслом «Свою Україну любіть» - кожен із присутніх мав можливість прочитати улюблену поезію. Наостанок учні разом прочитали вірш В.Сосюри «Любіть Україну».

Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього народу. Саме цю ідею прагнули донести учні 5-х класів створюючи виставку малюнків «Я славлю свою рідну Україну».

Моя Україно!

Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

Ти совість народу, незгасна зоря,

Живи й процвітай, Україно моя,

Для миру, для щастя, любові й добра.