«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»

Опубліковано: П'ятниця, 22 листопада 2019

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Під таким гаслом проходили заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

До вшанування долучилася вся шкільна громада. Було проведено години спілкування для учнів 5-11 класів : «Трагічне минуле нашої країни», «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні», «Скорботна свічка пам’яті святої», «Україна пам’ятає події 32-33-х років», «Немов прокляття ожива рік тридцять третій…  Голод…Голод…».

Учнями 10-го класу було організовано конференцію: «Голодомор в Україні: причини і наслідки».

Школярі мали можливість відвідати бібліотечну виставку до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Лідери  учнівського самоврядування, члени комітету "Захисту прав дитини дисципліни і порядку "Патріот"",

підготували перегляд презентацій та документальних фільмів із подальшим обговоренням.

23 листопада наша шкільна громада приєднається до Всекраїнської Акції "Засвіти свічку"

Засвіти свічу, засвіти!

Хай здригнуться від правди світи.

Хай дізнається вся Земля:

Панахиду Вкраїна справля…