Арнаутські джури

Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019

Напередодні свята Покрови, яка, як відомо, є захисницею та покровителькою українського козацтва, 10 жовтня 2019 року, у ботанічному саду ХДУ відбувся районний етап міського конкурсу "Козацькими стежинами".

Нашу школу представляла команда у складі п'яти учнів. Це учні 7-Б класу - Бессараб Олександра, Аксюта Дар'я, Суткова Аліна, Данілов Роман та учениця 8-Б класу Житняковська Валерія.

Учні мали можливість спробувати себе у "Козацьких перегонах" та проявити свій талант на станції декоративно-ужиткового мистецтва. Обов'язковим для кожної команди стало виконання завдань, пов'язаних із історією козацтва на Херсонщині.

У підсумку виконання всіх завдань наша команда набрала 77 балів та зайняла третє місце. Наступне випробування чекає нашу команду 24 жовтня у фінальному змаганні.

Успіхів вам, юні нащадки козацької слави!