Відзначення Міжнародного дня рідної мови

Опубліковано: Середа, 21 лютого 2018

21 лютого 2018 р. з нагоди Міжнародного дня рідної мови в Комишанській школі №26 проведено «диктант єдності» для учнів 5-11 класів.

Міжнародний день рідної мови було встановлено з метою вшанування пам'яті загиблих захисників бенгальської мови в Республіці Бангладеш, де 21 лютого 1952 року з нечуваною жорстокістю розстріляли студентів-демонстрантів.

Генеральна конференція ЮНЕСКО проголосила, що щорічно, починаючи з лютого 2000 року, відзначатиметься Міжнародний день рідної мови.

В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню мов національних меншин України Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє й майбутнє України!