Від солдата до генерала

Опубліковано: Середа, 06 грудня 2017

6 грудня у школі відбувся спортивний турнір «Від солдата до генерала» до Дня Збройних Сил України, який  сприяв  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.

Змагання проводилися у старшій віковій категорії серед хлопців та дівчат 10-11 класів. Суддями турніру були учитель предмета «Захист Вітчизни» Берест В.В., заступник директора з виховної роботи Бабчук С.М. та 2 представники шкільного учнівського самоврядування – Парахньова Єлизавета та Литовченко Юлія.

Гра складалася з декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет.

Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.
Найбільше учасникам змагань та їх уболівальникам  сподобалася  оригінальна досконало продумана естафета. Уболівальники весело аплодували та відстоювали свої команди.

За результатами всіх етапів змагань перемогу в здобула команда 10 класу.