Пам'ятаємо!

Опубліковано: Понеділок, 28 жовтня 2019

День визволення України від нацистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

До кінця війни залишалося ще пів року.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День учнівське самоврядування «Місто дорослих дітей» і  уся громада  Комишанської зош №26    приєднуються  до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

Арнаутські джури

Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019

Напередодні свята Покрови, яка, як відомо, є захисницею та покровителькою українського козацтва, 10 жовтня 2019 року, у ботанічному саду ХДУ відбувся районний етап міського конкурсу "Козацькими стежинами".

Нашу школу представляла команда у складі п'яти учнів. Це учні 7-Б класу - Бессараб Олександра, Аксюта Дар'я, Суткова Аліна, Данілов Роман та учениця 8-Б класу Житняковська Валерія.

Учні мали можливість спробувати себе у "Козацьких перегонах" та проявити свій талант на станції декоративно-ужиткового мистецтва. Обов'язковим для кожної команди стало виконання завдань, пов'язаних із історією козацтва на Херсонщині.

У підсумку виконання всіх завдань наша команда набрала 77 балів та зайняла третє місце. Наступне випробування чекає нашу команду 24 жовтня у фінальному змаганні.

Успіхів вам, юні нащадки козацької слави!

День цивільного захисту

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019

0003

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня 2019 року у закладі проведено  День цивільного захисту.

На спеціальних годинах спілкування учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; було організовано виставку плакатів, стіннівок серед учнів 5-11 класів. І місце присуджено  8-Б класу (Дії під час землетрусу), ІІ – 9-Б (Дії при нападі противника), II – 10 (Кібертероризм), ІІІ – 6-Б (Дії під час пожежі) та 8-В (Дії під час повені).

0002 Було відпрацьовано дії за сигналом «Пожежа!» та «Повітряна тривога».

На загальношкільній лінійці виступила "Дружина юних рятувальників" та "Юні інспектори руху", а учні 10-11 класу продемонстрували відпрацювання спортивно-військових нормативів та роботу санпосту.

0012     0005

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Нехай небо над нами буде мирним!

Опубліковано: Четвер, 09 травня 2019

Сьогодні особливий день. Його знають і пам'ятають всі.

Шкільна громада  разом із Комишанської селищою радою вшанувала  ветеранів та загиблих воїнів односельчан відзначивши  День Перемоги та День Пам'яті.

9 травня – урочиста дата й одночасно сумний день пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою. Бажаємо нових надій, процвітання, щастя і незмінного добробуту – це найкраща данина усім загиблим.
Нехай небо над нами буде мирним!

13 березня – 75-та річниця визволення м.Херсона від фашистських загарбників

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019

Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця сучасників.

Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня – ще один привід замислитись над сенсом буття. Про лихоліття Вітчизняної війни сьогодні згадували учні Комишанської школи №26 . Вони взяли участь у церемоніалі покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату та обеліску воїнів - односельців.

Наші славні ветерани зробили нашим землякам безцінний дар – свободу. За це їм щира вдячність і велика шана.