"Моя Батьківщина - Україна"

Опубліковано: Неділя, 15 листопада 2020

Вітаємо з перемогою  дипломантів ІІІ ступеню Вдовиченко Дар’ю та Пугача Назара (керівник Ісаєнко С.Ю.), в конкурсі "Моя Батьківщина - Україна" у номінації «Із батьківської криниці»,  за роботу «Повертаючись у сутінки історії».

"Морське багатоборство - 2020"

Опубліковано: Вівторок, 13 жовтня 2020

Шкільні змагання з морського багатоборства серед команд 6-А та 6-Б класів.

Історія - наука про минуле, але вона дає поради для майбутнього.

Опубліковано: П'ятниця, 24 січня 2020

24 січня, у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих школярів, на уроці історії учні 5-А класу Комишанської школи №26, вивчаючи тему "Козацька Україна", ознайомилися з козацьким традиційним побутом, правильним харчуванням, здоровим способом життя козаків та з основними подіями героїчної доби історії нашої держави.

Щерба, куліш, пшінка, братко, козацька тетеря - це не повний перелік козацьких страв, які давали силу воякам для захисту своєї землі. Карабаненко Данило та Стрєлков Микита продемонстрували однокласникам основні вправи танцю "гопак", який вважається бойовим мистецтвом.

Постійні фізичні вправи, корисна їжа та любов до України робили козаків непереможними у бою. Наостанок п'ятикласники зробили висновок, що здоровий спосіб життя притаманний кожному українцю на генетичному рівні, адже всі ми нащадки славних козаків.

Разом сильніші!

Опубліковано: Середа, 22 січня 2020

«Разом сильніші»

Під таким гаслом у нашій школі відбулись  урочисті заходи присвячені 101-річниці підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року.

Представники педагогічного колективу, адміністрація закладу та учні 10 класу взяли  участь в урочистому мітингу до Дня Соборності України.

Шкільним бібліотекарем , Карпенко Л.М., було організовано книжкову виставку до 101-річниці об’єднання українських земель.

Для учнів 9-11 класів було проведено тематичну лекцію «Історія України та державотворення».

Учні 6-8 класів переглянули мультимедійні презентації «День Соборності. Погляд у минуле та сучасність».

Справжньою родзинкою став поетичний флеш-моб вчителів та учнів 8-Б класу «Читаймо українською» під гаслом «Свою Україну любіть» - кожен із присутніх мав можливість прочитати улюблену поезію. Наостанок учні разом прочитали вірш В.Сосюри «Любіть Україну».

Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього народу. Саме цю ідею прагнули донести учні 5-х класів створюючи виставку малюнків «Я славлю свою рідну Україну».

Моя Україно!

Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

Ти совість народу, незгасна зоря,

Живи й процвітай, Україно моя,

Для миру, для щастя, любові й добра.

«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»

Опубліковано: П'ятниця, 22 листопада 2019

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Під таким гаслом проходили заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

До вшанування долучилася вся шкільна громада. Було проведено години спілкування для учнів 5-11 класів : «Трагічне минуле нашої країни», «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні», «Скорботна свічка пам’яті святої», «Україна пам’ятає події 32-33-х років», «Немов прокляття ожива рік тридцять третій…  Голод…Голод…».

Учнями 10-го класу було організовано конференцію: «Голодомор в Україні: причини і наслідки».

Школярі мали можливість відвідати бібліотечну виставку до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Лідери  учнівського самоврядування, члени комітету "Захисту прав дитини дисципліни і порядку "Патріот"",

підготували перегляд презентацій та документальних фільмів із подальшим обговоренням.

23 листопада наша шкільна громада приєднається до Всекраїнської Акції "Засвіти свічку"

Засвіти свічу, засвіти!

Хай здригнуться від правди світи.

Хай дізнається вся Земля:

Панахиду Вкраїна справля…