«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»

Опубліковано: П'ятниця, 22 листопада 2019

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Під таким гаслом проходили заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

До вшанування долучилася вся шкільна громада. Було проведено години спілкування для учнів 5-11 класів : «Трагічне минуле нашої країни», «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні», «Скорботна свічка пам’яті святої», «Україна пам’ятає події 32-33-х років», «Немов прокляття ожива рік тридцять третій…  Голод…Голод…».

Учнями 10-го класу було організовано конференцію: «Голодомор в Україні: причини і наслідки».

Школярі мали можливість відвідати бібліотечну виставку до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Лідери  учнівського самоврядування, члени комітету "Захисту прав дитини дисципліни і порядку "Патріот"",

підготували перегляд презентацій та документальних фільмів із подальшим обговоренням.

23 листопада наша шкільна громада приєднається до Всекраїнської Акції "Засвіти свічку"

Засвіти свічу, засвіти!

Хай здригнуться від правди світи.

Хай дізнається вся Земля:

Панахиду Вкраїна справля…

Пам'ятаємо!

Опубліковано: Понеділок, 28 жовтня 2019

День визволення України від нацистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

До кінця війни залишалося ще пів року.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День учнівське самоврядування «Місто дорослих дітей» і  уся громада  Комишанської зош №26    приєднуються  до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

Арнаутські джури

Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019

Напередодні свята Покрови, яка, як відомо, є захисницею та покровителькою українського козацтва, 10 жовтня 2019 року, у ботанічному саду ХДУ відбувся районний етап міського конкурсу "Козацькими стежинами".

Нашу школу представляла команда у складі п'яти учнів. Це учні 7-Б класу - Бессараб Олександра, Аксюта Дар'я, Суткова Аліна, Данілов Роман та учениця 8-Б класу Житняковська Валерія.

Учні мали можливість спробувати себе у "Козацьких перегонах" та проявити свій талант на станції декоративно-ужиткового мистецтва. Обов'язковим для кожної команди стало виконання завдань, пов'язаних із історією козацтва на Херсонщині.

У підсумку виконання всіх завдань наша команда набрала 77 балів та зайняла третє місце. Наступне випробування чекає нашу команду 24 жовтня у фінальному змаганні.

Успіхів вам, юні нащадки козацької слави!

День цивільного захисту

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019

0003

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня 2019 року у закладі проведено  День цивільного захисту.

На спеціальних годинах спілкування учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; було організовано виставку плакатів, стіннівок серед учнів 5-11 класів. І місце присуджено  8-Б класу (Дії під час землетрусу), ІІ – 9-Б (Дії при нападі противника), II – 10 (Кібертероризм), ІІІ – 6-Б (Дії під час пожежі) та 8-В (Дії під час повені).

0002 Було відпрацьовано дії за сигналом «Пожежа!» та «Повітряна тривога».

На загальношкільній лінійці виступила "Дружина юних рятувальників" та "Юні інспектори руху", а учні 10-11 класу продемонстрували відпрацювання спортивно-військових нормативів та роботу санпосту.

0012     0005

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Нехай небо над нами буде мирним!

Опубліковано: Четвер, 09 травня 2019

Сьогодні особливий день. Його знають і пам'ятають всі.

Шкільна громада  разом із Комишанської селищою радою вшанувала  ветеранів та загиблих воїнів односельчан відзначивши  День Перемоги та День Пам'яті.

9 травня – урочиста дата й одночасно сумний день пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою. Бажаємо нових надій, процвітання, щастя і незмінного добробуту – це найкраща данина усім загиблим.
Нехай небо над нами буде мирним!