74 річниця визволення України від фашистських загарбників

Опубліковано: П'ятниця, 26 жовтня 2018

28-го жовтня  відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

У цей День ми, шкільна громада,  приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення!

Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

Будемо пам’ятати і не забувати!

З Днем визволення України!

Захисник України - 2018

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018

11 жовтня  2018 року, з нагоди Дня українського  козацтва  та захисника України, в Комишанській школі №26  пройшли воєнно-спортивні змагання «Захисник України».

У командних змаганнях перше місце посіли учні 10 класу, друге місце – 9 А, та третє місце – учні 9 Б класу.

Переможцями в  індивідуальних змаганнях стали : учень 10 класу Янчук Владислав( піднімання гирі 16 кг) та учень 9-А класу Савченко Володимир  (підтягування)

Дівчата   палко підтримували хлопців свого класу яскравими  виступами у стилі «Чарлідинг».

1 жовтня – День людей поважного віку

Опубліковано: Понеділок, 01 жовтня 2018

Акцію доброчинності з нагоди Дня людей похилого віку провели волонтери Комишанської ЗОШ №26 «Місто дорослих дітей»

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, нагадуючи усім уважніше поглянути на проблеми літніх людей і ще раз засвідчити повагу та шанобливе ставлення до тих, на чию долю випали нелегкі випробування.

Щорічно  учні  старших класів з метою вирішення повсякденних турбот одиноких престарілих людей надають їм посильну допомогу.

Не потрібно рятувати весь світ. Спробуймо зробити кращим життя хоча б однієї людини!

З Днем Незалежності ми вас вітаємо!

Опубліковано: П'ятниця, 24 серпня 2018

З національним святом усю шкільну громаду –
З Днем Незалежності – ми щиро вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров'я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.

Це треба знати всім!

Опубліковано: Четвер, 17 травня 2018

Сьогодні  17 травня  2018 року у нашій школі проходив День цивільного захисту.

Головне завдання цивільного захисту – запобігти надзвичайним ситуаціям, врятувати життя людей, якщо трапилась така ситуація та зберегти здоров’я.

Проведені уроки, вікторини, спортивні змагання були присвячені питанням поводження людей у надзвичайних ситуаціях.

Кожна людина має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків надзвичайних ситуацій.

У конкурсі стіннівок місця розподілилися таким чином:

І місце -  10 клас

ІІ місце - 6-Б та 9-А кл.

ІІІ місце - 9-Б та 7-А кл.

У конкурсі малюнків:

І місце -  4-Б клас (Прохоренко О.)

ІІ місце -   4-Б (Вдовиченко К. та Лютенко О.)

ІІІ місце -  4-Б (Морозова Є. та Тайстра Н.)