13 березня – 75-та річниця визволення м.Херсона від фашистських загарбників

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019

Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця сучасників.

Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня – ще один привід замислитись над сенсом буття. Про лихоліття Вітчизняної війни сьогодні згадували учні Комишанської школи №26 . Вони взяли участь у церемоніалі покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату та обеліску воїнів - односельців.

Наші славні ветерани зробили нашим землякам безцінний дар – свободу. За це їм щира вдячність і велика шана.

Команда «Калина» взяла участь у І етапі конкурсу «Козацькі ігри».

Опубліковано: Понеділок, 28 січня 2019

Команда  учнівського самоврядування «Калина»  взяла участь у  І  етапі  конкурсу «Козацькі ігри». Умовою цього етапу було завдання намалювати  плакат  «Одинь день  із життя козаків». Дякуємо за гарну  творчу роботу ученицю  10 класу Яворську Аліну.

Опубліковано: Вівторок, 22 січня 2019

22 січня 2019 року у Комишанській ЗОШ №26 І-ІІІ ступенів Херсонської міської ради було проведено ряд заходів із відзначення 100- річчя Дня Соборності України.

• Години спілкування у старших класах «Соборність України. Естафета поколінь: від діда-прадіда».

• Інформаційні хвилинки для учнів 1-4-х класів до Дня Соборності України.

• Мистецький захід «Пісенні крила української державності».

• Книжкова виставка присвячена Дню Соборності та Свободи України.

• Спортивні змагання з шашок присвячені Дню Соборності України.

• Участь у конкурсі та фотовиставці до Дня Соборності України.

• Виготовлення лепбуку ученицею 10 класу Карпенко Д.

Пізнавай історію України

Опубліковано: П'ятниця, 14 грудня 2018

Український історико-пригодницький бойовик «Король Данило» про відому історичну постать зняв режисер Тарас Химич. 29 листопада учні 6-11 класів Комишанської школи №26  мали можливість переглянути такий фільм в ККЗ «Ювілейний».

Акція «Дякую захисникам»

Опубліковано: П'ятниця, 14 грудня 2018

У рамках проведення місячника героїко-патріотичного виховання, з метою відзначення Дня Збройних Сил України учні Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 долучилися до акції «Дякую захисникам». Керівник гуртка «Дизайн-клуб» Серковський А.М. разом з вихованцями узяли участь у номінації «Малюнок на фронт». Біля 180 робіт було передано у військові частини Збройних Сил України.

IMG 2570 IMG 2571 IMG 2573