Виховуємо патріота

Шашковий турнір

Опубліковано: П'ятниця, 08 грудня 2017

06.12.2017 р. у Комишанській зош №26 серед гуртківців  проходили  змагання з шашок, присвячені  Дню Збройних сил України. Учасники турніру –16 учнів  3-х класів.

Кращими гравцями з шашок стали:

І місце –Бражник Орина (3-А кл)

ІІ місце –Коробаненко Данило (3-А кл)

ІІІ місце – Мєшков Георгій (3-А кл)

Від солдата до генерала

Опубліковано: Середа, 06 грудня 2017

6 грудня у школі відбувся спортивний турнір «Від солдата до генерала» до Дня Збройних Сил України, який  сприяв  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.

Змагання проводилися у старшій віковій категорії серед хлопців та дівчат 10-11 класів. Суддями турніру були учитель предмета «Захист Вітчизни» Берест В.В., заступник директора з виховної роботи Бабчук С.М. та 2 представники шкільного учнівського самоврядування – Парахньова Єлизавета та Литовченко Юлія.

Гра складалася з декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет.

Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.
Найбільше учасникам змагань та їх уболівальникам  сподобалася  оригінальна досконало продумана естафета. Уболівальники весело аплодували та відстоювали свої команди.

За результатами всіх етапів змагань перемогу в здобула команда 10 класу.

Змаганнях з морського багатоборства

Опубліковано: Четвер, 16 листопада 2017

Вітаємо нашу команду «КИТ», учнів 6-Б класу(керівник Копайгора В.О.) з перемогою  у міських змаганнях з морського багатоборства(ІІ етап), які відбулися 14 листопада 2017 р.

«КИТ» - команда просто клас! Ми вітаєм друзі Вас!

“З Україною в серці!”

Опубліковано: Середа, 08 листопада 2017

Як пробудити в дітях почуття гідності і любові до своєї країни, бажання брати участь у її долі? Як сьогодні достукатися до дитячих сердець, які, поринаючи у свій комп’ютерний світ, часто залишаються байдужими до долі країни і свого народу?

Ці питання стали поштовхом для проведення тематичного заходу – уроку патріотизму “З Україною в серці” в 5-В класі Комишанської зош №26, який провів класний керівник Федченко Сергій Миколайович зі своєю випускницею Бухтєєвою Наталією, студенткою І курсу Херсонського училища культури.

Захід було проведено у формі цікавої подорожі за такими маршрутами:

Маршрут 1. Рідний край, Україна.

Маршрут 2. Державні символи України.

Маршрут 3. Народні символи Держави

Маршрут 4. Мій край - моя історія жива.

Маршрут 5. Народна скарбничка.

На уроці панувала урочиста атмосфера, емоційне піднесення, чітка патріотична позиція та море позитиву!

«Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!»

Опубліковано: Субота, 28 жовтня 2017

У нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір усе людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події. Вони торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті, не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!» Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

Будемо пам’ятати і не забувати! Добра пам’ять завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!