Пізнавай історію України

Опубліковано: П'ятниця, 14 грудня 2018

Український історико-пригодницький бойовик «Король Данило» про відому історичну постать зняв режисер Тарас Химич. 29 листопада учні 6-11 класів Комишанської школи №26  мали можливість переглянути такий фільм в ККЗ «Ювілейний».

Акція «Дякую захисникам»

Опубліковано: П'ятниця, 14 грудня 2018

У рамках проведення місячника героїко-патріотичного виховання, з метою відзначення Дня Збройних Сил України учні Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 долучилися до акції «Дякую захисникам». Керівник гуртка «Дизайн-клуб» Серковський А.М. разом з вихованцями узяли участь у номінації «Малюнок на фронт». Біля 180 робіт було передано у військові частини Збройних Сил України.

IMG 2570 IMG 2571 IMG 2573

74 річниця визволення України від фашистських загарбників

Опубліковано: П'ятниця, 26 жовтня 2018

28-го жовтня  відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

У цей День ми, шкільна громада,  приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення!

Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

Будемо пам’ятати і не забувати!

З Днем визволення України!

Захисник України - 2018

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018

11 жовтня  2018 року, з нагоди Дня українського  козацтва  та захисника України, в Комишанській школі №26  пройшли воєнно-спортивні змагання «Захисник України».

У командних змаганнях перше місце посіли учні 10 класу, друге місце – 9 А, та третє місце – учні 9 Б класу.

Переможцями в  індивідуальних змаганнях стали : учень 10 класу Янчук Владислав( піднімання гирі 16 кг) та учень 9-А класу Савченко Володимир  (підтягування)

Дівчата   палко підтримували хлопців свого класу яскравими  виступами у стилі «Чарлідинг».

1 жовтня – День людей поважного віку

Опубліковано: Понеділок, 01 жовтня 2018

Акцію доброчинності з нагоди Дня людей похилого віку провели волонтери Комишанської ЗОШ №26 «Місто дорослих дітей»

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, нагадуючи усім уважніше поглянути на проблеми літніх людей і ще раз засвідчити повагу та шанобливе ставлення до тих, на чию долю випали нелегкі випробування.

Щорічно  учні  старших класів з метою вирішення повсякденних турбот одиноких престарілих людей надають їм посильну допомогу.

Не потрібно рятувати весь світ. Спробуймо зробити кращим життя хоча б однієї людини!