День цивільного захисту

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019

0003

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня 2019 року у закладі проведено  День цивільного захисту.

На спеціальних годинах спілкування учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; було організовано виставку плакатів, стіннівок серед учнів 5-11 класів. І місце присуджено  8-Б класу (Дії під час землетрусу), ІІ – 9-Б (Дії при нападі противника), II – 10 (Кібертероризм), ІІІ – 6-Б (Дії під час пожежі) та 8-В (Дії під час повені).

0002 Було відпрацьовано дії за сигналом «Пожежа!» та «Повітряна тривога».

На загальношкільній лінійці виступила "Дружина юних рятувальників" та "Юні інспектори руху", а учні 10-11 класу продемонстрували відпрацювання спортивно-військових нормативів та роботу санпосту.

0012     0005

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Нехай небо над нами буде мирним!

Опубліковано: Четвер, 09 травня 2019

Сьогодні особливий день. Його знають і пам'ятають всі.

Шкільна громада  разом із Комишанської селищою радою вшанувала  ветеранів та загиблих воїнів односельчан відзначивши  День Перемоги та День Пам'яті.

9 травня – урочиста дата й одночасно сумний день пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою. Бажаємо нових надій, процвітання, щастя і незмінного добробуту – це найкраща данина усім загиблим.
Нехай небо над нами буде мирним!

13 березня – 75-та річниця визволення м.Херсона від фашистських загарбників

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019

Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця сучасників.

Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня – ще один привід замислитись над сенсом буття. Про лихоліття Вітчизняної війни сьогодні згадували учні Комишанської школи №26 . Вони взяли участь у церемоніалі покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату та обеліску воїнів - односельців.

Наші славні ветерани зробили нашим землякам безцінний дар – свободу. За це їм щира вдячність і велика шана.

Команда «Калина» взяла участь у І етапі конкурсу «Козацькі ігри».

Опубліковано: Понеділок, 28 січня 2019

Команда  учнівського самоврядування «Калина»  взяла участь у  І  етапі  конкурсу «Козацькі ігри». Умовою цього етапу було завдання намалювати  плакат  «Одинь день  із життя козаків». Дякуємо за гарну  творчу роботу ученицю  10 класу Яворську Аліну.

Опубліковано: Вівторок, 22 січня 2019

22 січня 2019 року у Комишанській ЗОШ №26 І-ІІІ ступенів Херсонської міської ради було проведено ряд заходів із відзначення 100- річчя Дня Соборності України.

• Години спілкування у старших класах «Соборність України. Естафета поколінь: від діда-прадіда».

• Інформаційні хвилинки для учнів 1-4-х класів до Дня Соборності України.

• Мистецький захід «Пісенні крила української державності».

• Книжкова виставка присвячена Дню Соборності та Свободи України.

• Спортивні змагання з шашок присвячені Дню Соборності України.

• Участь у конкурсі та фотовиставці до Дня Соборності України.

• Виготовлення лепбуку ученицею 10 класу Карпенко Д.