«Диво калинове - українська мова»

Опубліковано: Четвер, 25 лютого 2021

Державною мовою в нашій країні є українська мова.

Тому в рамках проведення Тижня рідної мови у школі було організовано флешмоб виразного читання віршів про українську мову, так звана поетична палітра «Диво калинове - українська мова».

Тому пишайтеся своєю мовою - дзвінкоголосою, ніжною, чарівною, прекрасною, милою і чудовою, як материнська пісня.

Міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї

Опубліковано: Четвер, 25 лютого 2021

З метою військово-патріотичного виховання школярів, популяризації стрілецького спорту та підготовки учнівської молоді до служби у лавах Збройних сил України учні 10 класу нашої школи Пугач Назар, Побережець Максим, Пташко Дар‘я, Золотова Крістіна взяли участь у міських змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї, присвячених річниці визволення м. Херсон від нацистів.

«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»

Опубліковано: Понеділок, 22 лютого 2021

Їх назвали Небесною Сотнею - українців, які загинули в Києві на майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем, за свою Батьківщину.

Старшокласники вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. У 9-их класах учителем історії було проведено години спілкування «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки».

Удома 10- класники переглянули документальний фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

Класний керівник 6-Б класу Либа Ірина Іванівна провела інформаційний захід «Про це забувати не можна», який завершився Тихою акцією « Ангели пам‘яті».

Змагання військово-патріотичного напрямку

Опубліковано: Понеділок, 15 лютого 2021

Учні 10 класу Пугач Назар, Побережець Максим, Пташко Дарія, Золотова Крістіна взяли участь у міських змаганнях військово-патріотичного напрямку, присвячені вшануванню учасників бойових дій на території інших держав ( стрільба з пневматичної зброї, збирання та розбирання автомату Калашнікова, спорядження магазину для автомату Калашнікова.

Афганістан - ти біль моєї душі

Опубліковано: Понеділок, 15 лютого 2021

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається щорічно 15 лютого.

Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Це зазвичай День закінчення збройної інтервенції до Афганістану. Тому в школі сьогодні було проведено уроки мужності та звитяги «Афганістан - ти біль моєї душі» у 8-А класі, «Крізь пекло афганської війни» у 8-Б класі, « Афганські війни 1979-1989» у 10 класі.

Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят) Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)