Тиждень права

Опубліковано: Понеділок, 09 грудня 2019

Усвідомлювати свої права – значить бути попередженим та  захищеним  у правовому світі, а це один із кроків щоб бути щасливим громадянином суспільства. Тож у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів 09 грудня 2019 року у Комишанській школі №26  розпочався Всеукраїнський тиждень права з метою надання правової освіти учням, формування у них правової свідомості та культури.

Щорічно, з 1950 року, 10 грудня відзначається День прав людини в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної Декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права  розпочався з тематичної виставки у шкільній бібліотеці, організованій бібліотекарем Карпенко Л.М., а представники учнівського самоврядування, правового клубу "Патріот", учні 8-Б класу Коваль Максим та Дулін Михайло познайомили п'ятикласників із основними правами людини.

Серед учнів нашої школи було оголошено конкурс на кращий малюнок "Мої права". Для школярів 9-х класів учителем правознавства Ісаєнко С.Ю. було організовано правову гру "Справедливість", де у формі простих тверджень "Я можу бачити...", "Я відчуваю...", "Це змушує мене замислитися про..." учні 9-А класу визначили порушення основних прав людини та методи боротьби з протиправними діями.

Учні 9Б класу розв'язували ребуси на правову тематику, де змогли продемонструвати вже набуті на уроках правознавства знання та розширити свій кругозір.

Протягом тижня буде проходити ще один конкурс - літературний - на кращий твір про права людини.

Тренінг для учнів 8 класів "Профілактика булінгу" до Всеукраїнського тижня права.