«Скажемо насильству «НІ!»

Опубліковано: Четвер, 28 листопада 2019

У більшості випадків, коли говорять про насилля, мають на увазі фізичні (бійки, лупцювання дітей – ляпаси) та психологічні (булінг, цькування) його прояви. Але  яке б не було насилля, це  завжди руйнація соціальних цінностей, що призводить до порушення гармонійного розвитку особистості.

Тому   активності  у рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» #HealthySchools_UA  гармонійно поєднались із   Всеукраїнською акцією «16 днів проти насильства» яку  підтримали й учні  Комишанської зош №26.

28 листопада відбулись заняття-тренінги  на тему «Скажи насиллю «НІ!» в яких узяли участь учні 8-11 класів. Під час заходів, які провела соціальний педагог  Батіч О.М., піднімались важливі для школярів болючі питання щодо насильства в сім’ї  як над дітьми, так і жінками. Учні  обговорювали основні форми  насильства( фізичне, психологічне, сексуальне, економічне) та  пропонували  правила безпеки для його уникнення.

У ході занять  було переглянуто й обговорено відеоролики «Розірви коло» та «Ні!» насиллю», надана інформація до  кого/куди можна звернутися в ситуації насильства.

Акція триває! Скажемо    разом: насиллю - «НІ!»