Тиждень права

Опубліковано: Понеділок, 09 грудня 2019

Усвідомлювати свої права – значить бути попередженим та  захищеним  у правовому світі, а це один із кроків щоб бути щасливим громадянином суспільства. Тож у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів 09 грудня 2019 року у Комишанській школі №26  розпочався Всеукраїнський тиждень права з метою надання правової освіти учням, формування у них правової свідомості та культури.

Щорічно, з 1950 року, 10 грудня відзначається День прав людини в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної Декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права  розпочався з тематичної виставки у шкільній бібліотеці, організованій бібліотекарем Карпенко Л.М., а представники учнівського самоврядування, правового клубу "Патріот", учні 8-Б класу Коваль Максим та Дулін Михайло познайомили п'ятикласників із основними правами людини.

Серед учнів нашої школи було оголошено конкурс на кращий малюнок "Мої права". Для школярів 9-х класів учителем правознавства Ісаєнко С.Ю. було організовано правову гру "Справедливість", де у формі простих тверджень "Я можу бачити...", "Я відчуваю...", "Це змушує мене замислитися про..." учні 9-А класу визначили порушення основних прав людини та методи боротьби з протиправними діями.

Учні 9Б класу розв'язували ребуси на правову тематику, де змогли продемонструвати вже набуті на уроках правознавства знання та розширити свій кругозір.

Протягом тижня буде проходити ще один конкурс - літературний - на кращий твір про права людини.

Тренінг для учнів 8 класів "Профілактика булінгу" до Всеукраїнського тижня права.

Всесвітня акція "16 днів проти насильства" триває

Опубліковано: Субота, 07 грудня 2019

Тематичну виставку матеріалів до щорічної Всесвітньої акції "16 днів проти насильства" та Всеукраїнського тижня права підготувала бібліотекар Карпенко Л. М.

Виставка малюнків до Всесвітньої щорічної акції "16 днів проти насильства".

Заключне заняття до акції "16 днів проти насильства" провела з учнями 8-Б класу психолог ХОБФ "Мангуст" та ГО "Жива - Я" Кириченко Анастасія Анатоліївна.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Опубліковано: Понеділок, 02 грудня 2019

2 грудня у Комишанській школі  відбулись тренінгові заняття для учнів 8-11 класів "Профілактика ВІЛ/СНІД, профілактика торгівлі людьми" до щорічної акції "16 днів проти насильства", Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, Всесвітнього дня боротьби з рабством.

.

«Скажемо насильству «НІ!»

Опубліковано: Четвер, 28 листопада 2019

У більшості випадків, коли говорять про насилля, мають на увазі фізичні (бійки, лупцювання дітей – ляпаси) та психологічні (булінг, цькування) його прояви. Але  яке б не було насилля, це  завжди руйнація соціальних цінностей, що призводить до порушення гармонійного розвитку особистості.

Тому   активності  у рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» #HealthySchools_UA  гармонійно поєднались із   Всеукраїнською акцією «16 днів проти насильства» яку  підтримали й учні  Комишанської зош №26.

28 листопада відбулись заняття-тренінги  на тему «Скажи насиллю «НІ!» в яких узяли участь учні 8-11 класів. Під час заходів, які провела соціальний педагог  Батіч О.М., піднімались важливі для школярів болючі питання щодо насильства в сім’ї  як над дітьми, так і жінками. Учні  обговорювали основні форми  насильства( фізичне, психологічне, сексуальне, економічне) та  пропонували  правила безпеки для його уникнення.

У ході занять  було переглянуто й обговорено відеоролики «Розірви коло» та «Ні!» насиллю», надана інформація до  кого/куди можна звернутися в ситуації насильства.

Акція триває! Скажемо    разом: насиллю - «НІ!»

Твої права- твій надійний захист!

Опубліковано: Четвер, 01 листопада 2018