В гостях у Діда Мороза

Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018

Сьогодні учні 1-х, 2-х, 4-х класів відвідали резиденцію Діда Мороза, де на них чекали веселі Сніговики, Снігуронька та персонажі мультфільму «Суперсімейка».

Діти отримали заряд позитиву  відповідаючи на веселі запитання та проявили свою майстерність у танцювальних конкурсах.

Бадьорості додало і смачненьке частування від Снігуроньки.

Святкова атмосфера та подарунок від Діда Мороза – ось найкращий рецепт гарного настрою.

Море безкрає - чарівна блакить

Опубліковано: П'ятниця, 15 червня 2018

Відпочинок учнів Комишанської ЗОШ №26 на морському побережжі

в с.Більшовик (Приморське), база відпочинку Посейдон.

Запрошуємо до "Юнги"!

Опубліковано: П'ятниця, 04 травня 2018

Запрошуємо до дитячого оздоровчого центру "Юнга".

Оздоровча кампанія «Літо-2018» розпочалася

Опубліковано: Середа, 25 квітня 2018

zdorovОсь і закінчилася зима з морозами та хуртовинами. І вже зараз час подумати про відпочинок улітку. Перетвориться він на марнотратство перед монітором комп’ютера чи стане змістовним, із новими знайомствами та друзями, нагодою покращити здоров′я на морських берегах.

Якісний відпочинок - запорука гарного настрою наших дітей та наступного легкого початку нового навчального року.

Запрошуємо всіх бажаючих - учнів і батьків – відпочити на морському побережжі в с. Більшовик (Приморське), база відпочинку «Посейдон».