Вітаємо "Юних екскурсоводів" із перемогою!

Опубліковано: Четвер, 14 листопада 2019

"Ви часто гуляєте вуличками нашого міста? Можливо, у вас є улюблені місця?" Такими словами розпочали свою екскурсію учні нашої школи під час конкурсу "Юні екскурсоводи", що проходив 14 листопада 2019 року.

У номінації "Презентація-екскурсія" свою роботу на тему "Різноманіття архітектурних стилів Херсона ІІ пол.. ХІХ – поч. ХХ ст." захищали учні нашої школи Чорний Микита, Волошина Аліна(10 клас), Задорожня Олександра, Кудрявченко Анна(7 клас). Суворе, але справедливе журі оцінило підготовчу роботу учнів, лаконічність та емоційність виступу та визнали наших учнів кращими у своїй номінації ( І місце). Вітаємо нашу команду та їх керівника, учителя історії Ісаєнко С.Ю., з перемогою!!! Чекаємо від вас нових цікавих екскурсій!