Вітаємо "Юних екскурсоводів" із перемогою!

Опубліковано: Четвер, 14 листопада 2019

"Ви часто гуляєте вуличками нашого міста? Можливо, у вас є улюблені місця?" Такими словами розпочали свою екскурсію учні нашої школи під час конкурсу "Юні екскурсоводи", що проходив 14 листопада 2019 року.

У номінації "Презентація-екскурсія" свою роботу на тему "Різноманіття архітектурних стилів Херсона ІІ пол.. ХІХ – поч. ХХ ст." захищали учні нашої школи Чорний Микита, Волошина Аліна(10 клас), Задорожня Олександра, Кудрявченко Анна(7 клас). Суворе, але справедливе журі оцінило підготовчу роботу учнів, лаконічність та емоційність виступу та визнали наших учнів кращими у своїй номінації ( І місце). Вітаємо нашу команду та їх керівника, учителя історії Ісаєнко С.Ю., з перемогою!!! Чекаємо від вас нових цікавих екскурсій!

День туризму в "Казках Олешшя"

Опубліковано: Четвер, 26 вересня 2019

ФОТОЗВІТ

День туризму в Карабаях

Опубліковано: Четвер, 19 вересня 2019

ФОТОПОЗИТИВ

Вітаємо юних екскурсоводів із перемогою!

Опубліковано: Понеділок, 26 листопада 2018

Вітаємо дипломантів І ступеня Волошину Аліну та Музиченко Андрія, учнів 9-А класу з  перемогою у міському конкурсі  "Юні екскурсоводи".

Екскурсія була присвячена  засновникам суднобудівної та чавунно-ливарнїй справі у м.Херсоні - родині французських емігрантів Вадонів.

Керівник  вчитель історії Ісаєнко С.Ю.

« Козацькими стежинами - 2018»

Опубліковано: Четвер, 04 жовтня 2018

4 жовтня 2018 р. у міському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап міського краєзнавчого конкурсу «Козацькими стежинами». Нашу школу представляла команда із 5-ти учнів 9-А класу.

Чекаємо на результати.

Більше статей...