Вітаємо юних екскурсоводів із перемогою!

Опубліковано: Понеділок, 26 листопада 2018

Вітаємо дипломантів І ступеня Волошину Аліну та Музиченко Андрія, учнів 9-А класу з  перемогою у міському конкурсі  "Юні екскурсоводи".

Екскурсія була присвячена  засновникам суднобудівної та чавунно-ливарнїй справі у м.Херсоні - родині французських емігрантів Вадонів.

Керівник  вчитель історії Ісаєнко С.Ю.

« Козацькими стежинами - 2018»

Опубліковано: Четвер, 04 жовтня 2018

4 жовтня 2018 р. у міському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап міського краєзнавчого конкурсу «Козацькими стежинами». Нашу школу представляла команда із 5-ти учнів 9-А класу.

Чекаємо на результати.

Туристи-десятикласники

Опубліковано: Понеділок, 01 жовтня 2018

Із  найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій.

Сонячного чудового дня 21 вересня 2018 р. на шкільному подвір’ї пролунав дзвінок, який зібрав учнів 10 класу і сповістив про початок туристичного походу. А похід проходив за таким марштуром: селище Комишани – смт Білозерка – село Дніпровське (дельта Дніпра).

День туризму закінчився, але надовго залишаться в пам’яті і спортивний азарт, і купання в річці, відчуття вірного плеча товариша та смак їжі «з димком».