«МОЯ КРАЇНА –УКРАЇНА!»

Опубліковано: Понеділок, 18 січня 2021
ВІТАЄМО
переможців обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського
заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів
«МОЯ КРАЇНА –УКРАЇНА!» У 2020 - 2021 РОЦІ,
здобувачів освіти Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради,
гуртківців фотоколективу «Світлопис».( Керівник Надточій Т.І.)

За І місце в номінації:«Експериментальне фото»:
-Кудрявченко Миколу, за роботу «Доля планети у твоїх руках»;

За І місце в номінації «Жанрове фото»:
-Шафоркіну Юлію, за роботу «Найкращі друзі»;

За І місце В номінації «Живий світ»:
-Кудрявченко Миколу, за роботу «Солодкий сніданок»;

-Ясак Крістіну, за роботу «Висота взята»;

За І місце в номінації «Натюрморт»:
-Кудрявченко Миколу, за роботу «Настрій помаранч»;

-Ясак Крістіну, за роботу «Порічка»;

За І місце у номінації «Пейзаж»:
-Коваль Максима, - за роботу «Задзеркалля»;

-Ясак Крістіну, за роботи «Сонце низенько, вечір близенько».

За ІІ місце в номінації «Живий світ»:
-Коваль Максима, за роботу «Мій дім - моя фортеця»;

-Шафоркіну Юлію, за роботу «Річкова королева»;

-ПугачаНазара, за роботу «Урожай під охороною»;

За ІІ місце в номінації «Пейзаж»:

-Пугача Назара, за роботу «Прибій»;

МОЛОДЦІ! НОВИХ ВАМ ПЕРЕМОГ ЮНІ ФОТОАМАТОРИ!

Фестиваль «Херсонщина туристична" - 2020

Опубліковано: Четвер, 08 жовтня 2020

Сьомого жовтня, за адресою Суворова 6, відбувся фото - фестиваль  «Херсонщина туристична» .

Учні з різних шкіл мали змогу представити свої   творчі роботи. Наші фотоаматори  також взяли участь у цьому проекті. Це Крістіна Ясак,  Микола Кудрявченко та   Назар Пугач, учні Комишанської школи №26.

Учасники ставили питання досвідченим фотографам, а ті.  у свою чергу, поділилися інформацією  про себе й своє захоплення фотографією та провели майстер – клас.

Наприкінці зустрічі  всі присутні отримали приємні подарунки, а саме запрошення на  екскурсію по рідному місту «Херсон, якого ви не знаєте».  Тож на наших юних фотографів чекають нові враження, а ми чекаємо на  їх чудові фотороботи.

Херсон морехідний

Опубліковано: Середа, 01 травня 2019

17 квітня 2019 року у Херсонській державній морській академії відбувся конкурс знавців морської справи та морехідних традицій Херсонщини.

Захід було присвячено 185-річчю навчального закладу. Захоплива екскурсія музеєм академії, інтелектуальна вікторина та захист дослідницьких робіт зробили відвідування навчального закладу незабутнім для учнів.

Нашу школу на конкурсі представляв учень 9А класу Музиченко Андрій. Але, як завжди буває у конкурсі, переможець тільки один. Наступного разу перемога буде за нами! Успіхів тобі, Андрію!

Україна туристична

Опубліковано: Субота, 27 жовтня 2018

27.10.2018 р. учениця 9-А класу Ясак Крістіна взяла участь у міському етапі  обласного конкурсу учнівської молоді з користування персональним комп’ютером і посіла ІІІ місце з презентацією «Україна туристична».