Місяць художньо-естетичного напрямку

Опубліковано: Четвер, 11 лютого 2021

У рамках місячника  художньо-естетичного напрямку у школі було проведено ряд цікавих заходів, серед яких:

• творча майстерня  «Світ очима Кобзаря». Прикладно -музично-літературний захід присвячений  творчості  Т.Г.Шевченка. (2 кл.)
  •
  • Фоторепортаж  інформаційно-просвітницької акції "Ми у відповіді за тих, кого приручили"
  •

«Кінематографічний калейдоскоп» Віртуальна подорож-ознайомлення з кіношколами країн світу ( Актори, режисери, кінофільми, мультиплікація, тощо )

• Творча зустріч учасників театрального колективу "Сузір'я"  із випускником нашої школи, студентом Херсонського училища культури, Гринчук Романом.
  •
  • Батл «Хрестики  - нулики» між хлопцями та дівчатами 10-го та 11-го класів. Перемогло кохання.