Острів Різдва

Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020

Що таке духовне здоров’я? Це насамперед стосунки з навколишнім світом, як ви ставитеся до тваринки і до пташки, до квітки і до своїх ровесників, до ніжного метелика і до всіх людей. І чи є у вашому серці любов, що допомагає жити, чи, може, поселилося зло? А може, його з’їдає чорна заздрість та інші гріхи, що їх людина повинна позбутись у своєму житті і очистити свою душу?

Тож даний захід  відноситься до   активністей проведених   у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих школярів, бо  має вплив на духовне здоров’я людини.

14 січня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбувся фінальний концерт традиційного XIII міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва». Серед   40 колективів-учасників Херсону та Херсонської області  були і  40 учнів  Комишанської школи №26, які займаються у творчих колективах: театральному, хореографічному та вокальному.

«Херсонські діти надзвичайно талановиті. Завдяки нашому міському фестивалю вони вкотре отримують чудову нагоду проявити себе та нагадують дорослим про духовні цінності Різдва», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко під час церемонії нагородження.

Серед переможців фестивалю  й  наші діти, учасники ансамблю сучасного танцю «Нон-стоп»( кер. Світлана Горло) та театрального колективу «Тандем» ( кер. Ірина Дригваль).