19 грудня –день зігрітий благословенням

Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018

19 грудня – дуже  важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю.

Ось чому діти, учні нашої школи, із нетерпінням чекають настання казкової і чарівної зустрічі із св.Миколаєм. Адже саме він, раз на рік, від хати до хати носить дарунки на втіху, на радість і сміх усій малечі. Усіх чемних, несварливих, слухняних діток він радо благословляє.

А допомагають йому  у цьому ангели, які спускаються з небес на землю, щоб порадити людям  як не сплутати добро і зло. Вони підказують, як необхідно чинити і надають правильні поради.

19 грудня у нашій школі пройшла благодійна акція «Даруймо дітям свято» . До неї долучилась уся шкільна громада :  старшокласники, вчителі, батьки. 12 театралізованих виступів провели старшокласники для учнів молодших класів. Надовго залишиться  у маленьких серцях тепло від щирих вітань і радість від отриманих подарунків.