Таврійський барвограй - 2020

Опубліковано: Середа, 23 вересня 2020

Вітаємо  наших дівчат, здобувачів освіти Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 , Цой Вероніку, Вільшун Олену та Вільшун Юлію з перемогою в обласному  (заочному) конкурсі "Таврійський барвограй - 2020" .

Дівчатка отримали  у номінації "Театральне мистецтво" диплом ІІІ ступеню. Молодці! Ви наша гордість. Подальших вам перемог!

Конкурс "Херсонщина пам'ятає" - 2020

Опубліковано: Понеділок, 01 червня 2020

У березні 2020 року проведено міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…». Цього року у конкурсі взяли участь більше 1000 учасників із 51 закладу загальної середньої освіти.  У номінації «Декламування», компетентним жюрі,   дипломанткою ІІ ступеня було визнано ученицю 7-Б класу Комишанської ЗОШ №26  Задорожню Олександру (керівник Степанова Т.Г.)

Наші вітання Олександрі! Подальших тобі перемог!

Враховуючи карантинні обмеження, церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться у вересні 2020 року.

"Апельсин" рулить!

Опубліковано: Вівторок, 10 березня 2020

«Країні Юннатії - 95!», таку назву мав цьогорічний  Всеукраїнський  конкурс   екологічних агітбригад «Земля - наш спільний дім», у якому команда нашої Комишанської школи №26 «Апельсин» стала переможцем, дипломантом ІІ ступеня на міському рівні та дипломантом ІІІ ступеня на обласному рівні.

Агітбригадівці, учні 5-А класу, яскраво і творчо, у театралізованій формі  розповіли про екологічний рух в Україні, закликали глядачів насаджувати дерева та квіти,  їсти здорову їжу, їздити на велосипеді, ходити пішки, вести здоровий спосіб життя.

Це лише початок роботи  вашого гурту.Ваш дебут. Тож бажаємо агітгурту «Апельсин» впевненості у своїх силах, удачі та  подальших перемог!

Вітаємо переможицю!

Опубліковано: П'ятниця, 21 лютого 2020

Вітаємо  переможицю міського конкурсу вокалістів  "Кришталеві нотки" Новоселецьку Олександру дипломантку ІІ ступеня, ученицю 10 класу Комишанської зош №26(музичний керівник Знахаренко О.І.) Творчої тобі наснаги,  Олександро та низки перемог які ще на тебе чекають!

Острів Різдва

Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020

Що таке духовне здоров’я? Це насамперед стосунки з навколишнім світом, як ви ставитеся до тваринки і до пташки, до квітки і до своїх ровесників, до ніжного метелика і до всіх людей. І чи є у вашому серці любов, що допомагає жити, чи, може, поселилося зло? А може, його з’їдає чорна заздрість та інші гріхи, що їх людина повинна позбутись у своєму житті і очистити свою душу?

Тож даний захід  відноситься до   активністей проведених   у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих школярів, бо  має вплив на духовне здоров’я людини.

14 січня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбувся фінальний концерт традиційного XIII міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва». Серед   40 колективів-учасників Херсону та Херсонської області  були і  40 учнів  Комишанської школи №26, які займаються у творчих колективах: театральному, хореографічному та вокальному.

«Херсонські діти надзвичайно талановиті. Завдяки нашому міському фестивалю вони вкотре отримують чудову нагоду проявити себе та нагадують дорослим про духовні цінності Різдва», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко під час церемонії нагородження.

Серед переможців фестивалю  й  наші діти, учасники ансамблю сучасного танцю «Нон-стоп»( кер. Світлана Горло) та театрального колективу «Тандем» ( кер. Ірина Дригваль).