3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

Опубліковано: Вівторок, 03 грудня 2019

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги.

Не залишилися поза увагою і люди з обмеженими фізичними можливостями ХЕРСОНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ.

3 грудня у приміщенні будинку-інтернату відбувся захід, присвячений Міжнародному дню інвалідів. До нього долучилися учні нашої школи, які підготували для присутніх музичне вітання.

Фестиваль гуморесок

Опубліковано: П'ятниця, 15 листопада 2019

З нагоди 130 –ї річниці від дня народження майстра сатири Остапа Вишні дует Шишко Віктор і Дригваль Андрій  взяли участь у Фестивалі гуморесок у м. Олешки.

День української писемності та мови

Опубліковано: Субота, 09 листопада 2019

До відзначення 9 листопада Дня української писемності та мови  в рамках проекту «Самоцвіти України» відбулась зустріч 9- класників із херсонською поетесою рідного краю Юлією Бережко-Камінською.

Захід проходив у Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Кращі серед кращих!

Опубліковано: Середа, 06 листопада 2019

Вітаємо з перемогою кращих у місті Херсоні митців художнього читання Андрія Дригваля та Віктора Шишка, які вкотре посідають найвищу сходинку в обласному конкурсі "Наша Земля _ Україна".

Побажаймо їм перемоги в обласному етапі та зростання в улюбленій справі!

Свято шкільної родини

Опубліковано: П'ятниця, 24 травня 2019

Доброго сонячного  ранку, а саме 24 травня 2019 року, на шкільному подвір’ї Комишанської школи №26 відбулось   свято шкільної родини . Цього року  воно пройшло під гаслом: «О  рідна  наша школо, ти  - наша колиска , наш старт у майбутнє  і  наша  домівка. Досягнення  всі й перемоги  -  ми присвячуємо  тобі!»

Свято відкрили неодноразові переможці  в галузі хореографічного мистецтва,   народний  художній Міністерства освіти  та науки України хореографічний ансамбль «Радість»( керівник Луньова Наталя Олексіївна).

Учні нашої шкільної країни протягом цього року не лише  отримували знання, але й перемагали  у  міських, обласних  та Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах, у творчих змаганнях і фестивалях. Саме  тому  «Парад досягнень» допоміг  пригадати усім присутнім найяскравіші виступи  та найвеличніші досягнення за 2018-2019 навчальний рік.

Парад досягнень відкрили наймудріші,  найактивніші, творчі, цілеспрямовані,  ті, хто захистив не лише честь нашої школи, а й міста  Херсона на обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад.  І першою шкільна громада вітала    переможницю  другої Всеукраїнської олімпіади  з математики для учнів 5-7 класів  у м.Києві -  Гупол Олену, ученицю 6 - В  класу!

Гучними оплесками вітали переможців  другого та третього етапів  Всеукраїнських олімпіад  з математики, української мови, англійської мови, історії, правознавства, хімії, біології, трудового навчання, інформаційних технологій  та конкурсу користувачів ПК.

Знання – це скарб! А вміння вчитись - ключ до нього! Тож впевнено крокуйте до мети!

Надія наша, міць , за вами -  перемога! Бажайте знань  і зможете  Олімпу досягти!

А продовжили  «Парад досягнень» сміливі, сильні та  спритні   –  спортивна гордість нашої школи, неодноразові переможці Херсонської області та Всеукраїнських змагань із тайського боксу,    хокею, авіамодельного спорту, фігурного катання на ковзанах, спортивного та бойового самбо, боксу, карате, призери області з гандболу, багатобор’я, спортивного танцю   «ДЖАСТ – ДЕНС».

Завершила  виступ спортивного напрямку  Цой Віроніка  -  дипломантка та неодноразова переможниця Всеукраїнського фестивалю-конкурсу естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена», фіналістка шоу "Україна має талант", призер багатьох міжнародних та  циркових фестивалів.

Наймолодшими  учасниками параду були переможці міського конкурсу  «Ерудити молодша ліга» колектив «Знайки», учні 4-А класу

(керівник Знахаренко Тетяна Юріївна).

Для них - це перші серйозні  змагання, велике хвилювання і сильне бажання

Довести, сказати, та всім показати, що в 26-й школі  «ЗНАЙКИ» є завзяті !

У параді взяли участь переможці  міського конкурсу дружин юних пожежних -  2019, команда рятувальників «Фенікс»

( керівники Степанова Тетяна Григорівна та Дригваль Ірина Дмитріївна)

Вони самі правила знають і  інших навчають. Від пожежі і біди всіх застерігають!

Продовжили  парад агіткоманда «ПЛАНЕТА»,  переможці Всеукраїнського  екологічного конкурсу агіттеатрів «Земля наш спільний дім» у м.Суми,  в номінації  за «Позивне розкриття теми конкурсу»( керівник Надточій Тетяна  Іванівна).

І  завершили  «парад досягнень» креативні, творчі, талановиті володарі Гран-прі  міського фестивалю «Театральна весна - 2019» театральний колектив «Сузір’я»  (керівники Надточій Тетяна Іванівна та Дригваль Ірина Дмитріївна)

Театр об'єднує найкращих ! Наші театрали запалили свою зірку у «Сузір’ї»   слави!

Ми впевнені, що цей навчальний рік був для шкільної громади справжнім «Олімпом», «Еверестом» наукових здібностей, творчих здобутків  та  спортивних досягнень! Так тримати!

Перед тим як настала остання урочиста мить і прозвучав знайомий спів шкільного дзвоника,  наймолодші учні школи привітали своїх старших друзів  зі святом.

Дзвіночку, всіх збирав ти на уроки,  на збори кликав, виряджав на труд.

Ось незабаром стихнуть їхні  кроки , а ти як завжди залишишся тут.

І сад лишиться , й світлі-світлі класи. Лишиться вічна юність, непідвладна часу.

І  вже біжать стежки-доріжки від порога…Дзвони ж їм  дзвонику, востаннє на дорогу…

Ось і фінал свята. Ці золоті кульки  -  ніби  долі сьогоднішніх випускників. Через мить вони  одночасно, усі разом,  випурхнули  із руки класного керівника,  а далі  - кожна з них обрала свій шлях і свою дорогу в безкрайньому, як це синє небо, житті... Нехай  кожна обрана дорога буде щасливою! Зі святом! З  літніми канікулами!