Сієм, сієм, посіваєм, з Новим Роком вас вітаєм!

Опубліковано: Вівторок, 15 січня 2019

На свято Василя українці традиційно славлять господарів піснями, бажають їм здоров'я та достатку.

За давньою українською традицією  у Комишанській школі  посівати почали  зранку.  Хлопці та дівчата з  театрального колективу  співали пісні і прославляли господарів, при цьому посипаючи їх зерном,  щоб у новому році був хороший урожай знань.

Цього  дня юні аматори провели 20  театральних дійств у яких звичайно були традиційні герої цих  свят: Коза, Ангели, Меланка,  Василь та інші.

Сіємо і  вам від вашого порога,

Щоб завжди була вам щаслива дорога!

Сієм вам від вашого віконця,

Щоб завжди сіяло яскраво сонце!

Сієм вам по всій оселі,

Щоб завжди ви були в ній веселі!

Сієм, сієм, посіваєм,

З Новим Роком вас вітаєм!

19 грудня –день зігрітий благословенням

Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018

19 грудня – дуже  важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю.

Ось чому діти, учні нашої школи, із нетерпінням чекають настання казкової і чарівної зустрічі із св.Миколаєм. Адже саме він, раз на рік, від хати до хати носить дарунки на втіху, на радість і сміх усій малечі. Усіх чемних, несварливих, слухняних діток він радо благословляє.

А допомагають йому  у цьому ангели, які спускаються з небес на землю, щоб порадити людям  як не сплутати добро і зло. Вони підказують, як необхідно чинити і надають правильні поради.

19 грудня у нашій школі пройшла благодійна акція «Даруймо дітям свято» . До неї долучилась уся шкільна громада :  старшокласники, вчителі, батьки. 12 театралізованих виступів провели старшокласники для учнів молодших класів. Надовго залишиться  у маленьких серцях тепло від щирих вітань і радість від отриманих подарунків.

Ще одна перемога "кумів"!

Опубліковано: Вівторок, 13 листопада 2018

Вітаємо Дригваля  Андрія(чня 9-Б класу)  та Шишка Віктора(учня 8-А класу) з перемогою та отриманням  звання дипломантів    І ступеня у  міському етапі  обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна!».

Хлопці пройшли до обласного  етапу конкурсу.

Бажаємо їм перемоги!

Вітаємо майстрів художнього читання

Опубліковано: Вівторок, 23 жовтня 2018

23 жовтня на базі Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний  етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна!».

Вітаємо Дригваля  Андрія(чня 9-Б класу)  та Шишка Віктора(учня 8-А класу) з вдалим виступом та отриманим званням «Переможці». Хлопці пройшли до міського етапу конкурсу. Побажаємо їм перемоги!

Також  наші вітання Задорожній Олександрі, учениці 6 –Б класу,  яка  гідно виступила  та отримала 2 місце .