"Сузір'я" вітаємо з перемогою!

Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019

Вітаємо  театральний колектив "Сузір'я" із заслуженою перемогою у міському конкурсі - фестивалі театральних колективів "Театральна весна - 2019".

Колектив представляв жюрі та гладачам композицію за твором М.Гоголя "Ніч перед Різдвом".

За вдалий виступ юні аматори  отримали диплом Гран-прі та одержали у подарунок квитки на виставу Херсонського музично-драматичногро театру ім.М.Куліша.

Молодцы! Ви - найкращі!

Вітаємо юних художників

Опубліковано: Вівторок, 19 березня 2019

Вітаємо Сашу Тарасову, ученицю 7А класу , яка посіла ІІ місце  в конкурсі малюнків "Космічні фантазіі".

Керівник Серковський Аркадій Михайлович.

Ніхто не забутий - ніщо не забуто!

Опубліковано: Субота, 09 березня 2019

«Ніхто не забутий - ніщо не забуто» - під таким гаслом ,  з  нагоди відзначення 72-ї річниці визволення  рідного міста від фашистських загарбників,  було проведено  міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…» у якому взяла участь у номінації «декламування» учениця нашої Комишанської школи Волик Дар'я .

Вітаємо "ПЛАНЕТУ"!

Опубліковано: Четвер, 07 березня 2019

Вітаємо екологічну агітбригаду "Планету" з перемогою  у міському етапі конкурсу "Земля наш спільний дім". Змагання агітколективів відбулось 6 березня  та розкривало   цьогорічну тему конкурсу "Моя маленька Батьківщина".

Наша команда  отримала звання дипломанта І ступеня та перейшла до обласного етапу!

Молодці! Ви найкращі! Так тримати!

Сієм, сієм, посіваєм, з Новим Роком вас вітаєм!

Опубліковано: Вівторок, 15 січня 2019

На свято Василя українці традиційно славлять господарів піснями, бажають їм здоров'я та достатку.

За давньою українською традицією  у Комишанській школі  посівати почали  зранку.  Хлопці та дівчата з  театрального колективу  співали пісні і прославляли господарів, при цьому посипаючи їх зерном,  щоб у новому році був хороший урожай знань.

Цього  дня юні аматори провели 20  театральних дійств у яких звичайно були традиційні герої цих  свят: Коза, Ангели, Меланка,  Василь та інші.

Сіємо і  вам від вашого порога,

Щоб завжди була вам щаслива дорога!

Сієм вам від вашого віконця,

Щоб завжди сіяло яскраво сонце!

Сієм вам по всій оселі,

Щоб завжди ви були в ній веселі!

Сієм, сієм, посіваєм,

З Новим Роком вас вітаєм!