"Апельсин" рулить!

Опубліковано: Вівторок, 10 березня 2020

«Країні Юннатії - 95!», таку назву мав цьогорічний  Всеукраїнський  конкурс   екологічних агітбригад «Земля - наш спільний дім», у якому команда нашої Комишанської школи №26 «Апельсин» стала переможцем, дипломантом ІІ ступеня на міському рівні та дипломантом ІІІ ступеня на обласному рівні.

Агітбригадівці, учні 5-А класу, яскраво і творчо, у театралізованій формі  розповіли про екологічний рух в Україні, закликали глядачів насаджувати дерева та квіти,  їсти здорову їжу, їздити на велосипеді, ходити пішки, вести здоровий спосіб життя.

Це лише початок роботи  вашого гурту.Ваш дебут. Тож бажаємо агітгурту «Апельсин» впевненості у своїх силах, удачі та  подальших перемог!

Вітаємо переможицю!

Опубліковано: П'ятниця, 21 лютого 2020

Вітаємо  переможицю міського конкурсу вокалістів  "Кришталеві нотки" Новоселецьку Олександру дипломантку ІІ ступеня, ученицю 10 класу Комишанської зош №26(музичний керівник Знахаренко О.І.) Творчої тобі наснаги,  Олександро та низки перемог які ще на тебе чекають!

Острів Різдва

Опубліковано: Вівторок, 14 січня 2020

Що таке духовне здоров’я? Це насамперед стосунки з навколишнім світом, як ви ставитеся до тваринки і до пташки, до квітки і до своїх ровесників, до ніжного метелика і до всіх людей. І чи є у вашому серці любов, що допомагає жити, чи, може, поселилося зло? А може, його з’їдає чорна заздрість та інші гріхи, що їх людина повинна позбутись у своєму житті і очистити свою душу?

Тож даний захід  відноситься до   активністей проведених   у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих школярів, бо  має вплив на духовне здоров’я людини.

14 січня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбувся фінальний концерт традиційного XIII міського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва». Серед   40 колективів-учасників Херсону та Херсонської області  були і  40 учнів  Комишанської школи №26, які займаються у творчих колективах: театральному, хореографічному та вокальному.

«Херсонські діти надзвичайно талановиті. Завдяки нашому міському фестивалю вони вкотре отримують чудову нагоду проявити себе та нагадують дорослим про духовні цінності Різдва», - зауважив міський голова Володимир Миколаєнко під час церемонії нагородження.

Серед переможців фестивалю  й  наші діти, учасники ансамблю сучасного танцю «Нон-стоп»( кер. Світлана Горло) та театрального колективу «Тандем» ( кер. Ірина Дригваль).

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

Опубліковано: Вівторок, 03 грудня 2019

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги.

Не залишилися поза увагою і люди з обмеженими фізичними можливостями ХЕРСОНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ.

3 грудня у приміщенні будинку-інтернату відбувся захід, присвячений Міжнародному дню інвалідів. До нього долучилися учні нашої школи, які підготували для присутніх музичне вітання.

Фестиваль гуморесок

Опубліковано: П'ятниця, 15 листопада 2019

З нагоди 130 –ї річниці від дня народження майстра сатири Остапа Вишні дует Шишко Віктор і Дригваль Андрій  взяли участь у Фестивалі гуморесок у м. Олешки.