Олімпійський урок 2019

Опубліковано: П'ятниця, 06 вересня 2019

6 вересня, у рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» для учнів 5-Б та 5-В класів відбулась зустріч із заслуженим тренером України з гандболу, відмінником освіти, тренером вищої категорії, Здвижком Юрієм Васильовичем та майстром спорту Міжнародного класу, срібною призеркою України з гандболу, яка також входила до складу збірної України й Греції, Гордеєвою Зоєю Михайлівною.

Урок відбувся під гаслом  «Сильні, спритні, відважні».

Школярі мали змогу поспілкуватися із людьми, які, проходячи нелегкий шлях до найвищої сходинки, зустрічалися з різними труднощами та вміли їх гідно долати.

Побажаймо  Ю. Здвижку та З.Гордеєвій високих нагород і  подальших перемог,  а п’ятикласникам  -   бути  активними, творчими, цілеспрямованими та вести здоровий спосіб життя.