Спортивні «Різдвяні зірочки»

Опубліковано: Четвер, 09 січня 2020

9 січня  2020 року  у рамках #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих школярів,  у Комишанській школі №26 відбулась обласна спартакіада з гандболу «Різдвяні зірочки» серед 4-5-х класів.

У змаганнях взяли участь 4 команди  школярів: учні  ДЮКФП №5, ДЮСШ та 2 команди Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26.

Команда нашої  школи  посіла  І  місце та отримала диплом І ступеня!  Ми  радо вітаємо наших дівчат та їх тренера В.Г.Березіну.

Молодці! Нових вам  спортивних досягнень!

Вітаємо команду "Драйв"!

Опубліковано: Четвер, 24 жовтня 2019

Вітаємо команду "Драйв", учнів  5-А класу з перемогою у  міських  змаганнях із морського багатоборства які відбулись 24 жовтня .

Керівники Коваль Л.І та Бабенко В.А.

Наші бойові хлопці  отримали  ІІІ загальне місце серед команд м.Херсона та ІІІ місце  отримав  Петровський  Олександр   у номінації "Одягання жилетів".

«ДРАЙВ» - команда просто клас! Ми вітаєм друзі Вас!

Опубліковано: П'ятниця, 11 жовтня 2019

Вітаємо команду "Драйв", учнів  5-А класу з перемогою у відбірковому турі міських  змагань із морського багатоборства які відбулись 11 жовтня .  Керівники Коваль Л.І та Бабенко В.А.

Наші бойові хлопці  отримали  ІІ місце у номінації "Перетягування канату", Петровський  Олександр  ІІІ місце у номінації "В'язання морських візлів" та  загальне  ІІІ місце серед команд Корабельного району.

Так тримати! Спортивного духу вам та перемоги в заключному етапі!

Олімпійський урок 2019

Опубліковано: П'ятниця, 06 вересня 2019

6 вересня, у рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» для учнів 5-Б та 5-В класів відбулась зустріч із заслуженим тренером України з гандболу, відмінником освіти, тренером вищої категорії, Здвижком Юрієм Васильовичем та майстром спорту Міжнародного класу, срібною призеркою України з гандболу, яка також входила до складу збірної України й Греції, Гордеєвою Зоєю Михайлівною.

Урок відбувся під гаслом  «Сильні, спритні, відважні».

Школярі мали змогу поспілкуватися із людьми, які, проходячи нелегкий шлях до найвищої сходинки, зустрічалися з різними труднощами та вміли їх гідно долати.

Побажаймо  Ю. Здвижку та З.Гордеєвій високих нагород і  подальших перемог,  а п’ятикласникам  -   бути  активними, творчими, цілеспрямованими та вести здоровий спосіб життя.

Рік Новий зустріти готові всі спортивні і здорові

Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018

sport01

Важливе завдання сім'ї та школи – це виховання підростаючого покоління бути фізично здоровим і гармонійно розвиненим. На жаль, на сьогодні практично здоровими є менше 50% дітей. Фізкультурна робота в школі повинна стати формою активного відпочинку і має працювати на здоров'я, виховання, задоволення фізіологічних потреб дитини та бути цікавою для школярів. А співпраця молодших школярів зі старшими товаришами сприяти встановленню доброзичливих, толерантних стосунків, підвищуючи рівень уважності, чуйності та турботи.

У Комишанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради пройшов захід для школярів 4-х класів «Рік Новий зустріти готові всі спортивні і здорові».

sport02 sport03 sport04 sport05

sport06 sport07 sport08 sport09