Рік Новий зустріти готові всі спортивні і здорові

Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018

sport01

Важливе завдання сім'ї та школи – це виховання підростаючого покоління бути фізично здоровим і гармонійно розвиненим. На жаль, на сьогодні практично здоровими є менше 50% дітей. Фізкультурна робота в школі повинна стати формою активного відпочинку і має працювати на здоров'я, виховання, задоволення фізіологічних потреб дитини та бути цікавою для школярів. А співпраця молодших школярів зі старшими товаришами сприяти встановленню доброзичливих, толерантних стосунків, підвищуючи рівень уважності, чуйності та турботи.

У Комишанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради пройшов захід для школярів 4-х класів «Рік Новий зустріти готові всі спортивні і здорові».

sport02 sport03 sport04 sport05

sport06 sport07 sport08 sport09

Вітаємо!

Опубліковано: Понеділок, 05 листопада 2018

Наші вітання  учню 9-А класу Кіщуку Ілларіону, який посів ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного двоборства в місті Лазурному 03-04.листопада 2018.

Вболіваємо за «Драйв»!

Опубліковано: Вівторок, 23 жовтня 2018

Вітаємо команду «Драйв», учнів 6-б класу,  з перемогою у міських  відбіркових змаганнях із морського багатоборства.

Серед 13 команд навчальних закладів Корабельного району  учні нашої школи посіли ІІІ місце й вийшли  до фіналу.

Вітаємо Дмитра Федяніна, який посів ІІ місце  у номінації «Одягання рятувального жилету» та  Романа Данилова за ІІІ місце у номінації «Стрибки в довжину з місця».

Драйву вам, хлопці, та перемоги в другому етапі змагань!

День здоров'я - 2018

Опубліковано: П'ятниця, 28 вересня 2018

З метою залучення  підростаючого покоління до здорового способу життя, популяризацією  занять фізкультурою і спортом,  у Комишанській школі  №26   було  проведено День здоров’я.

28 вересня  200 школярів разом із класними керівниками відвідали   Цюрупінський  ліс, а саме  територію Чумацької криниці  та базу зеленого туризму «Казки Олешшя».

Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси , екскурсії по лісу.

День був насичений, цікавий та змістовний  і учні повернулися додому з гарним настроєм та масою позитивних емоцій.

Олімпійський урок

Опубліковано: Середа, 05 вересня 2018

5 вересня учні 10 класу Комишанської школи №26 вирішили показати свою силу, уміння, спритність та позмагатися між собою.

Суддями були учителі фізкультури - заслужений тренер України, майстер спорту з гандболу Березіна В.Г. та майстер спорту з академічного веслування, призер міжнародних змагань Бабенко В.А.

Цього ж  дня керівник гуртка «Шахи-шашки» Кудрявченко Ю.А провів турнір з шашок у 5-В (спеціальному) класі. 8 учнів взяло участь у змаганнях. Після турніру всі виявили бажання стати членами названого гуртка.