День здоров'я - 2018

Опубліковано: П'ятниця, 28 вересня 2018

З метою залучення  підростаючого покоління до здорового способу життя, популяризацією  занять фізкультурою і спортом,  у Комишанській школі  №26   було  проведено День здоров’я.

28 вересня  200 школярів разом із класними керівниками відвідали   Цюрупінський  ліс, а саме  територію Чумацької криниці  та базу зеленого туризму «Казки Олешшя».

Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси , екскурсії по лісу.

День був насичений, цікавий та змістовний  і учні повернулися додому з гарним настроєм та масою позитивних емоцій.

Олімпійський урок

Опубліковано: Середа, 05 вересня 2018

5 вересня учні 10 класу Комишанської школи №26 вирішили показати свою силу, уміння, спритність та позмагатися між собою.

Суддями були учителі фізкультури - заслужений тренер України, майстер спорту з гандболу Березіна В.Г. та майстер спорту з академічного веслування, призер міжнародних змагань Бабенко В.А.

Цього ж  дня керівник гуртка «Шахи-шашки» Кудрявченко Ю.А провів турнір з шашок у 5-В (спеціальному) класі. 8 учнів взяло участь у змаганнях. Після турніру всі виявили бажання стати членами названого гуртка.