"Допоможемо зимуючим птахам"

Опубліковано: Вівторок, 16 лютого 2021

У рамках щорічної акції «Допоможемо зимуючим птахам» та з метою розширення уявлення дітей про життя птахів узимку, виховання дбайливо ставлення до птахів, стимулювання бажання їм допомагати старшокласниками школи з учнями 1-х класів було проведено годину спілкування “У царстві зимуючих птахів”. Старшокласники розповіли учням про птахів, які залишаються зимувати та як їм допомогти, меню пташок у цей період. Першокласники відгадували загадки про пташок, розповідали, що запам’яталося. Діти після завершення заходу з допомогою старшокласників та вчителя зробили аплікацію снігуря. Усі залишилися задоволені проведеною роботою.

Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит, сидит и в помещении)  Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)  Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении)