«Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» - 2019р.

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019

У рамках програми #Healthy Schools _ UA#:заради здорових і радісних школярів.

Комплексний підхід у сфері екології  та збереження довкілля є невід'ємною частиною покращення якості життя громадян, гарантом здорового  сьогодення та  забезпечення процвітання майбутніх поколінь.

Керуючись цими принципами, 21 листопада 2019 р. у Херсоні відбулась конфренція у рамках Міжнародного  екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета», яку відкрили учні Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26, учасники агітколективу «Планета», неодноразові переможці обласного та лауреати Всеукраїнського конкурсу екологічних агітколективів  «Земля - наш спільний дім» у м.Києві та м.Суми (керівник Надточій Т.І.). Своїм палким виступом юні екологи закликали  всіх присутніх у приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара любити  та шанувати свою маленьку Батьківщину -  рідний Херсонський край!

Сучасні  школярі розуміють, що задля щасливого та здорового майбутнього їм сьогодні  потрібно докласти чимало зусиль для збереження природних ресурсів, вони впевнені в необхідності розподілу і сортування  сміття  та  закликають  усіх людей  ставитись із повагою до навколишнього середовища.