День екології "Нам жити тут!"

Опубліковано: Середа, 24 квітня 2019

24 квітня  у  Комишанській школі пройшов  День екології. Низка  природооберігаючих заходів  наповнила цей день  працею на землі  та дала змогу  поміркувати де ми живемо та що нам потрібно робити, щоб наш край був екологічно чистою перлиною.

Акція « Я люблю Херсон  -  я люблю Комишани», акція «Молодь за чисте довкілля», акція «Шкільний сад – корисне і красиве», акція «Посади квітку – зроби планету краще»,  робота по прибиранню ділянок біля стели загиблим - воїнам та пам’ятних місць – це  заходи цього дня, у  яких взяли участь учні 5- 11 класів.

Ми саджали  сосни,   дуби  та троянди різних кольорів, обсапували дерева, робили лунки, підмітали та виривали  траву.

Цього  дня  до нашої школи завітав депутат Херсонської обласної ради Юрій Геннадійович Рожков , який підтримав молодь у цих акціях .

Всім цим ми хочемо показати , що треба оберігати навколишнє середовище від забруднення . Нам жити тут!  Тож перед тим , як насмітити  - добре поміркуйте.