Всеукраїнський зльот учнівських виробничих бригад - 2018

Опубліковано: Понеділок, 12 листопада 2018

11 листопада 2018 року команда учнів нашої школи взяла участь в І етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів на базі Херсонського державного аграрного університету, де захищала честь м.Херсона.

Учні підготували і презентували виставку досягнень школи по вирощуванню фруктового саду, ознайомили членів журі та учасників зльоту з продукцією, вирощеною на шкільній навчально-дослідницькій ділянці.

В оформленні і презентації виставки взяли участь учні Шишко Віктор (8-А кл.) Та Дригваль Андрій (9-Б кл.) Під керівництвом вчителів школи Надточій Т.І. , Ілларіохіной О.В. та  Дригваль І.Д.

Учениця 9-А класу Ясак Крістіна взяла участь у захисті дослідницьких робіт команд у галузі сільського господарства на тему «Вплив різних агротехнічних заходів, спрямованих на збереження вологості грунту, на урожайність фруктових дерев».

Серед команд Херсонської області наша команда посіла почесне ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими юними дослідниками-натуралістами і бажаємо їм подальших успіхів у такій важливій роботі, як вивчення і охорона рідної природи.