Всеукраїнський зльот учнівських виробничих бригад - 2018

Опубліковано: Понеділок, 12 листопада 2018

11 листопада 2018 року команда учнів нашої школи взяла участь в І етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів на базі Херсонського державного аграрного університету, де захищала честь м.Херсона.

Учні підготували і презентували виставку досягнень школи по вирощуванню фруктового саду, ознайомили членів журі та учасників зльоту з продукцією, вирощеною на шкільній навчально-дослідницькій ділянці.

В оформленні і презентації виставки взяли участь учні Шишко Віктор (8-А кл.) Та Дригваль Андрій (9-Б кл.) Під керівництвом вчителів школи Надточій Т.І. , Ілларіохіной О.В. та  Дригваль І.Д.

Учениця 9-А класу Ясак Крістіна взяла участь у захисті дослідницьких робіт команд у галузі сільського господарства на тему «Вплив різних агротехнічних заходів, спрямованих на збереження вологості грунту, на урожайність фруктових дерев».

Серед команд Херсонської області наша команда посіла почесне ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими юними дослідниками-натуралістами і бажаємо їм подальших успіхів у такій важливій роботі, як вивчення і охорона рідної природи.

Припутень - птах 2018 року

Опубліковано: П'ятниця, 12 жовтня 2018

Завершено І етап(шкільний) Всеукраїнської акції «Припутень - птах 2018року»

Згідно з Положенням про Всеукраїнську акцію “Птах року” в  школі було проведено акцію «Припутень  - птах 2018 року».

Щороку орнітологічна спільнота України  обирає птаха – символа року. Цього року в Україні символом став припутень (Columba palumbus).

За період проходження акції учнями школи було проведено:

• збирання інформації про сучасне поширення та чисельність птахів;
  • ознайомлювальні бесіди про птаха- припутня;
  • презентації та реферати на цю тему.

Двомісячник благоустрою розпочато

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018

11 жовтня 2018 року учні Комишанської школи  №26 узяли  участь у Двомісячнику благоустрою шкільної та прилеглої території закладів освіти міста.

Учнями школи проведено впорядкування території біля пам'ятних місць селища : почищено алеї, заметено біля пам’ятників, позгрібано сухе листя.

Команда "Планета" у Києві

Опубліковано: П'ятниця, 01 червня 2018

Вітаємо екологічний агітколектив «Планета» з вдалим виступом на XVII Всеукраїнського конкурсі «Земля – наш спільний дім», який цього року проходив у місті Києві з 29 по 31 травня.

Команда «Планета» достойно представила Херсонську область на Всеукраїнському рівні та стала переможцем у номінації «За найкраще висвітлення різнопланових аспектів екології».

П'ять днів назабуваємих тривала подорож наших агітбригадівців. Зустрічі та нові знайомства, екскурсії по столиці нашої країни, квести, вечірки та багато чого цікавого запам’ятається учасникам  агітколективу надовго.

Сподіваємося на перемогу команди і  наступного року.

Наснаги вам та гарного відпочинку влітку, бо попереду копітка праця на екологічно-просвітницькій стежині 2018-2019 навчального року. Хлопці і дівчата, на вас чекають у м. Суми!

Збереження та відтворення рибних запасів водойм Херсонщини

Опубліковано: Середа, 23 травня 2018

Учні 9-Б класу провели години спілкування для молодших школярів щодо природоохоронних заходів по збереженню та відтворенню рибних запасів водойм Херсонщини.

Під час заходу дев’ятикласники ознайомили учнів з правилами рибальства, різноманіттям риб Дніпра, провели роз’яснювальну бесіду щодо необхідності шанобливого ставлення до природних ресурсів.