День екології "Нам жити тут!"

Опубліковано: Середа, 24 квітня 2019

24 квітня  у  Комишанській школі пройшов  День екології. Низка  природооберігаючих заходів  наповнила цей день  працею на землі  та дала змогу  поміркувати де ми живемо та що нам потрібно робити, щоб наш край був екологічно чистою перлиною.

Акція « Я люблю Херсон  -  я люблю Комишани», акція «Молодь за чисте довкілля», акція «Шкільний сад – корисне і красиве», акція «Посади квітку – зроби планету краще»,  робота по прибиранню ділянок біля стели загиблим - воїнам та пам’ятних місць – це  заходи цього дня, у  яких взяли участь учні 5- 11 класів.

Ми саджали  сосни,   дуби  та троянди різних кольорів, обсапували дерева, робили лунки, підмітали та виривали  траву.

Цього  дня  до нашої школи завітав депутат Херсонської обласної ради Юрій Геннадійович Рожков , який підтримав молодь у цих акціях .

Всім цим ми хочемо показати , що треба оберігати навколишнє середовище від забруднення . Нам жити тут!  Тож перед тим , як насмітити  - добре поміркуйте.

«Земля – наш спільний дім» - 2019

Опубліковано: П'ятниця, 19 квітня 2019

«Земля – наш спільний дім» - під гаслом глобального масштабу у Сумах, на базі санаторію «Ровесник» відбувся фінал всеукраїнського конкурсу шкільних і позашкІльних колективів екологічної просвіти. Проблематика цьогорічного екологічного форуму – «Моя мала батьківщина».

Неймовірні емоції  від того, що були серед кращих команд юних екологів України на Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти!
Чудово виступили, зустрілися зі старими друзями, знайшли нових партнерів-однодумців, обмінювалися досвідом та адресами, а ще задоволені, що не підвели рідну Херсонщину!!!
Команда «Планета» -  ви молодці!

Майбутнє за такою свідомою та активною молоддю, як ви!
Дякуємо, всій  команді що їздила до Сум!
Дякуемо всім за вітання та спонорам  за підтримку!

Шкільний сад у Комишанській школі №26 знову оживає

Опубліковано: Субота, 23 березня 2019

Щоб зробити свій шкільний сад більш врожайним,  учні  5-11 класів Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 разом із вчителями вийшли знову його оживити.

Було проведено наступні роботи:

• розкривання прикореневих лунок після зими;
  • перекопано міжряддя ;
  • прибрано сміття.

Усього було доглянуто 2000 м2 території  шкільного фруктового саду.

"Планета" їде до незвичайного міста Суми!

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019

Ми вітаємо   агіткоманду нашої школи "Планету" з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад "Земля наш спільний дім" за темою "Моя мала Батьківщина", де вона виборола І місце.

Наступний етап конкурсу відбудеться з 16 по 18 квітня цього року у м. Суми.

Перемоги вам! Ви найкращі!

Всеукраїнський зльот учнівських виробничих бригад - 2018

Опубліковано: Понеділок, 12 листопада 2018

11 листопада 2018 року команда учнів нашої школи взяла участь в І етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів на базі Херсонського державного аграрного університету, де захищала честь м.Херсона.

Учні підготували і презентували виставку досягнень школи по вирощуванню фруктового саду, ознайомили членів журі та учасників зльоту з продукцією, вирощеною на шкільній навчально-дослідницькій ділянці.

В оформленні і презентації виставки взяли участь учні Шишко Віктор (8-А кл.) Та Дригваль Андрій (9-Б кл.) Під керівництвом вчителів школи Надточій Т.І. , Ілларіохіной О.В. та  Дригваль І.Д.

Учениця 9-А класу Ясак Крістіна взяла участь у захисті дослідницьких робіт команд у галузі сільського господарства на тему «Вплив різних агротехнічних заходів, спрямованих на збереження вологості грунту, на урожайність фруктових дерев».

Серед команд Херсонської області наша команда посіла почесне ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими юними дослідниками-натуралістами і бажаємо їм подальших успіхів у такій важливій роботі, як вивчення і охорона рідної природи.