"Допоможемо зимуючим птахам"

Опубліковано: Вівторок, 16 лютого 2021

У рамках щорічної акції «Допоможемо зимуючим птахам» та з метою розширення уявлення дітей про життя птахів узимку, виховання дбайливо ставлення до птахів, стимулювання бажання їм допомагати старшокласниками школи з учнями 1-х класів було проведено годину спілкування “У царстві зимуючих птахів”. Старшокласники розповіли учням про птахів, які залишаються зимувати та як їм допомогти, меню пташок у цей період. Першокласники відгадували загадки про пташок, розповідали, що запам’яталося. Діти після завершення заходу з допомогою старшокласників та вчителя зробили аплікацію снігуря. Усі залишилися задоволені проведеною роботою.

Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит, сидит и в помещении)  Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)  Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении)

Акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Опубліковано: Четвер, 04 лютого 2021

Учні нашої школи щороку беруть участь в акції «Допоможемо зимуючим птахам».

Уже з першого дня зими діти виготовляють та розвішують годівнички на території шкільного подвір‘я та біля власних будинків. Ми будемо підгодовувати пташок, доки не прийдуть теплі весняні дні. Закликаємо Вас облаштувати годівничку. 1 годівничка=життю 10 птахів.

"Що я знаю про болота"

Опубліковано: Четвер, 04 лютого 2021

Сьогодні актив самоврядування "Місто дорослих дітей", члени шкільного екологічного клубу "Планета" у межах відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь провели для учнів молодшої школи пізнавально-розважальну гру "Що я знаю про болота".

Школярі дізнались про рослинний та тваринний світ боліт, про значення боліт у живленні річок. В ігровій формі старшокласники пояснили молодшим школярам, яку роль відіграють болота в природі та житті людини і чому їх треба захищати.

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Опубліковано: Четвер, 04 лютого 2021

Сьогодні до Всесвітнього дня водно-болотних угідь було проведено ряд заходів: у 5-А класі тематичний урок «Колообіг води. Ставки та болота - «нирки» середовища; у 8-их класах тематичні бесіди «Водно-болотні угіддя України»; організовано виставку малюнків «Флора і фауна водно-болотних угідь» серед учнів 5-х класів.

Під час заходів учні аргументували важливість водно-болотних угідь для забезпечення сталого розвитку людства та збереження біосфери в цілому.

Значення води в природі та житті людини

Опубліковано: Середа, 03 лютого 2021

У межах відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь сьогодні для учнів 5-Б класу було проведено інформаційно-виховний захід "Значення води в природі та житті людини. Мешканці водно-болотниї угідь".

Діти довідались про значення боліт в екосистемах, ознайомились з водно-болотними угіддями Херсонщини, що мають міжнародне значення. Дійшли висновку, що захист та відновлення таких територій є запорукою збереження біорізноманіття, оскільки близько 40% усіх відомих людству видів рослин та тварин оселяються саме у водно-болотних угіддях. Крім того, вони захищають міста і містечка від повеней, підвищують родючість ґрунтів та забезпечують харчуванням мільярди людей.

Майже 1 мільярд людей по всьому світу забезпечений роботою завдяки наявності заболочених територій. Водно болотні-угіддя утримують близько 30% вуглецю, який поглинається суходолом, що пом’якшує вплив змін клімату. Вони також, наче фільтр, очищують прісну воду, яка потім потрапляє у наші пляшки. І це далеко не всі їхні послуги.
Підсумком заходу стали складені учнями поради щодо захисту водойм та ощадливого використання прісної води.