Шкільний сад у Комишанській школі №26 знову оживає

Опубліковано: Субота, 23 березня 2019

Щоб зробити свій шкільний сад більш врожайним,  учні  5-11 класів Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 разом із вчителями вийшли знову його оживити.

Було проведено наступні роботи:

• розкривання прикореневих лунок після зими;
  • перекопано міжряддя ;
  • прибрано сміття.

Усього було доглянуто 2000 м2 території  шкільного фруктового саду.

"Планета" їде до незвичайного міста Суми!

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019

Ми вітаємо   агіткоманду нашої школи "Планету" з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад "Земля наш спільний дім" за темою "Моя мала Батьківщина", де вона виборола І місце.

Наступний етап конкурсу відбудеться з 16 по 18 квітня цього року у м. Суми.

Перемоги вам! Ви найкращі!

Всеукраїнський зльот учнівських виробничих бригад - 2018

Опубліковано: Понеділок, 12 листопада 2018

11 листопада 2018 року команда учнів нашої школи взяла участь в І етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів на базі Херсонського державного аграрного університету, де захищала честь м.Херсона.

Учні підготували і презентували виставку досягнень школи по вирощуванню фруктового саду, ознайомили членів журі та учасників зльоту з продукцією, вирощеною на шкільній навчально-дослідницькій ділянці.

В оформленні і презентації виставки взяли участь учні Шишко Віктор (8-А кл.) Та Дригваль Андрій (9-Б кл.) Під керівництвом вчителів школи Надточій Т.І. , Ілларіохіной О.В. та  Дригваль І.Д.

Учениця 9-А класу Ясак Крістіна взяла участь у захисті дослідницьких робіт команд у галузі сільського господарства на тему «Вплив різних агротехнічних заходів, спрямованих на збереження вологості грунту, на урожайність фруктових дерев».

Серед команд Херсонської області наша команда посіла почесне ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими юними дослідниками-натуралістами і бажаємо їм подальших успіхів у такій важливій роботі, як вивчення і охорона рідної природи.

Припутень - птах 2018 року

Опубліковано: П'ятниця, 12 жовтня 2018

Завершено І етап(шкільний) Всеукраїнської акції «Припутень - птах 2018року»

Згідно з Положенням про Всеукраїнську акцію “Птах року” в  школі було проведено акцію «Припутень  - птах 2018 року».

Щороку орнітологічна спільнота України  обирає птаха – символа року. Цього року в Україні символом став припутень (Columba palumbus).

За період проходження акції учнями школи було проведено:

• збирання інформації про сучасне поширення та чисельність птахів;
  • ознайомлювальні бесіди про птаха- припутня;
  • презентації та реферати на цю тему.

Двомісячник благоустрою розпочато

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018

11 жовтня 2018 року учні Комишанської школи  №26 узяли  участь у Двомісячнику благоустрою шкільної та прилеглої території закладів освіти міста.

Учнями школи проведено впорядкування території біля пам'ятних місць селища : почищено алеї, заметено біля пам’ятників, позгрібано сухе листя.