Графік роботи гуртків 2020-2021н.р.

Опубліковано: Четвер, 29 серпня 2019

Розклад роботи гуртків на 2020/2021 н.р.

Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26

 

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Час роботи

ПІБ керівника

Установа, від якої працює

 Гуртки, що  організовані    закладом освіти

1

Екологічний «Юні садівники»

Середа

14.00-14.45

Копайгора В.О.

ЗОШ №26

2

Екологічний «Юні квітникарі»

Вівторок

13.00-13.45

Онопрієнко І.П.

ЗОШ №26

3

Екологічна агітбригада «Апельсин »

Вівторок

14.10-14.55

15.05-15.50

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

4

Художньо-естетичний «Дизайн-клуб»

Вівторок

14.00-14.45

15.00-15.45

Серковський А.М.

ЗОШ №26

5

Художньо-естетичний «Музика рідного дому»

Вівторок

11.00-11.45

Знахаренко О.І.

ЗОШ №26

6

Художньо-естетичний Драматичний театр «Сузір’я»

Середа

14.10-14.55

15.05-15.50

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

7

Художньо-естетичний

«Трембіта душі»

Четвер

15.25-16.10

Бабчук С.М.

ЗОШ №26

8

Спортивний

«Жіночий футбол»

П’ятниця

17.00-17.45

Березіна В.Г

ЗОШ №26

9

Спортивний «Гандбол»

Четвер  

17.00-17.45

Березіна В.Г.

ЗОШ №26

10

Спортивний «Шашки, шахи»

П’ятниця

15.45-16.30

Кудрявченко Ю.А.

ЗОШ №26

11

Спортивний

Футбол

«Шкіряний м’яч»

П’ятниця

8.20-9.05

Розсуждай В.В.

ЗОШ №26

12

Правовий  «Вирішення конфліктів»

Понеділок  

17.00-17.45

Кудрявченко Ю.А.

ЗОШ №26

13

Технічний фотогурток «Світлопис»

П’ятниця

15.00-15.45

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

14

Технічний «Технічне моделювання»

Середа

13.35-14.20

Перетятько В.М.

ЗОШ №26

15

Технічний «Конструювання і моделювання одягу»

Середа

13.35-14.20

Ілларіохіна О.В.

ЗОШ №26

16

Декоративно- прикладний «Виготовлення сувенірів»

Вівторок   

13.35-14.20

14.30-15.15

Ілларіохіна О.В.

ЗОШ №26

17

Військово-патріотичний «Основи медичних знань»

П’ятниця

Четвер

9.05-9.50

7.30-8.15

Коршун Р.О.

ЗОШ №26

18

Військово-патріотичний «Захист України»

П’ятниця

7.30-8.15

8.20-9.05

Розсуждай В.В.

ЗОШ №26

19

Військово-патріотичний «Гра-випробування»

Четвер

14.25-15.10

Розсуждай В.В.

ЗОШ №26

20

Краєзнавчий «Арнаутські джури»

Середа   

13.30-14.15

Ісаєнко С.Ю.

ЗОШ №26

21

Юні  рятувальники «Фенікс»

П’ятниця

14.10-14.55

15.05-15.50

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

 Гуртки, організовані закладами позашкільної освіти

(управління освіти ХМР)

22

Вокальний гурток «Феєрія»

Вівторок

Четвер 

11.00-13.00

11.00-13.00

Катиніна Г.М.

ПДЮТ

23

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

Середа

Субота

09.00-09.45

10.50-10.35

09.00-13.00 (екскурсії)

Карпій С.З.

ХУДЮТ

24

Народний танцювальний колектив «Радість»

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

15.00-19.00

15.00-19.30

16.00-19.00

15.00-19.30

16.00-19.00

10.00-19.00

Луньова Н.О.

Розсуждай В.І.

ХУДЮТ

25

Пішохідний туризм

Середа

П’ятниця

13.00-15.00

13.00-15.00

10.00-12.00

Абельмазов А.А.

ХЦПР

 Гуртки, організовані закладами позашкільної освіти 

(управління освіти і  науки ХОДА)

26

Ігрова ДЮСШ «Спартак» (гандбол)

Субота

Неділя

8.00-12.00

8.00-12.00

Березіна В.Г.

ДЮСШ «Спартак»

 

Розклад роботи гуртків
Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради
на період дистанційного навчання з 11.01.2021 по 22.01.2021

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Час роботи

ПІБ керівника

Платформа, на якій проходять заняття

1

Екологічний «Юні садівники»

Четвер
1 год

16.00-16.40

Копайгора В.О.

ZOOM
Viber

2

Екологічний «Юні квітникарі»

Вівторок
1 год

16.00-16.40

Онопрієнко І.П.

ZOOM
Viber
Moodle

3

Екологічна агітбригада «Апельсин »

Понеділок

2 год

09.00-09.40

09.50-10.30

Надточій Т.І.

ZOOM

Viber

4

Художньо-естетичний «Дизайн-клуб»

Вівторок

2 год

14.00-14.40

14.50-15.30

Серковський А.М.

ZOOM

Viber

5

Художньо-естетичний «Музика рідного дому»

Вівторок

1 год

17.00-17.40

Знахаренко О.І.

ZOOM

Viber

6

Художньо-естетичний Драматичний театр «Сузір’я»

Понеділок

2 год

16.00-16.40

16.50-17.30

Надточій Т.І.

ZOOM

Viber

7

Художньо-естетичний

«Трембіта душі»

Четвер

15.00-15.40

Бабчук С.М.

ZOOM

Viber

8

Спортивний

«Жіночий футбол»

П’ятниця

1 год

17.00-17.40

Березіна В.Г

ZOOM

Viber

9

Спортивний «Гандбол»

Четвер

1 год  

17.00-17.40

Березіна В.Г.

ZOOM

Viber

10

Спортивний «Шашки, шахи»

П’ятниця

1 год

15.45-16.25

Кудрявченко Ю.А.

ZOOM

Viber

11

Спортивний

Футбол

«Шкіряний м’яч»

П’ятниця

1 год

16.00-16.40

Розсуждай В.В.

ZOOM

Viber

12

Правовий  «Вирішення конфліктів»

Понеділок

1 год  

17.00-17.40

Кудрявченко Ю.А.

ZOOM

Viber

13

Технічний фотогурток «Світлопис»

Середа

1 год

16.00-16.40

Надточій Т.І.

ZOOM

Viber

14

Технічний «Технічне моделювання»

Середа

1 год

16.00-16.40

Перетятько В.М.

ZOOM

Viber

15

Технічний «Конструювання і моделювання одягу»

Середа

1 год

17.00-17.40

Ілларіохіна О.В.

ZOOM

Viber

16

Декоративно- прикладний «Виготовлення сувенірів»

Вівторок

2 год   

17.00-17.40

17.50-18.30

Ілларіохіна О.В.

ZOOM

Viber

17

Військово-патріотичний «Основи медичних знань»

П’ятниця

Четвер

9.05-9.50

7.30-8.15

Коршун Р.О.

ZOOM

Viber

18

Військово-патріотичний «Захист України»

П’ятниця

7.30-8.15

8.20-9.05

Розсуждай В.В.

ZOOM

Viber

19

Військово-патріотичний «Гра-випробування»

Четвер

1 год

16.00-16.40

Розсуждай В.В.

ZOOM

Viber

20

Краєзнавчий «Арнаутські джури»

Середа

1 год   

17.00-17.00

Ісаєнко С.Ю.

ZOOM

Viber

21

Юні  рятувальники «Фенікс»

Вівторок

2 год

16.00-16.40

16.50-17.30

Надточій Т.І.

ZOOM

Viber