«Збережемо рибні запаси водойм Херсонщини!»

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018

16.05 для учнів 7-Б та 7-В класів було проведено виховний захід «Збережемо рибні запаси  водойм Херсонщини!» в рамках Двомісячника з охорони та відтворення рибних запасів у водоймах міста в нерестовий період 2018 року.

Семикласники ознайомились із загальними положеннями законодавства України щодо охорони водних ресурсів та раціонального рибогосподарства, довідались про заходи щодо поліпшення стану водойм, збереження та відтворення рибного поголів’я, дійшли висновків, щодо можливого внеску кожного у цю важливу справу.

Захід закінчився екологічною вікториною, в ході якої учні показали глибокі знання про водних мешканців та дізнались багато цікавого про видове різноманіття риб водойм рідного краю.