Науково-екологічна акція

Опубліковано: Вівторок, 08 травня 2018

bat002Науково-екологічна акція по збору використаних батарейок «Захистимо від отруєння солями важких металів родючі ґрунти Херсонщини»

24.04.2018 учні школи взяли участь в обласній науково-екологічній акції по збору використаних батарейок «Захистимо від отруєння солями важких металів родючі ґрунти Херсонщини» і були нагороджені грамотою та пам’ятним подарунком.

Акція проводилась за підтримки ХДУ та громадської організації «Патріоти України». Перед учнями виступали науковці, представники громадських організацій, депутат Верховної ради України Співаковський.

Учні довідались про вплив на довкілля використаних батарейок, ознайомились із заходами, що проводяться в Україні та світі, спрямовані на мінімізацію шкоди, що завдають промислові та побутові відходи навколишньому середовищу.

bat001