Команда "Планета" у Києві

Опубліковано: П'ятниця, 01 червня 2018

Вітаємо екологічний агітколектив «Планета» з вдалим виступом на XVII Всеукраїнського конкурсі «Земля – наш спільний дім», який цього року проходив у місті Києві з 29 по 31 травня.

Команда «Планета» достойно представила Херсонську область на Всеукраїнському рівні та стала переможцем у номінації «За найкраще висвітлення різнопланових аспектів екології».

П'ять днів назабуваємих тривала подорож наших агітбригадівців. Зустрічі та нові знайомства, екскурсії по столиці нашої країни, квести, вечірки та багато чого цікавого запам’ятається учасникам  агітколективу надовго.

Сподіваємося на перемогу команди і  наступного року.

Наснаги вам та гарного відпочинку влітку, бо попереду копітка праця на екологічно-просвітницькій стежині 2018-2019 навчального року. Хлопці і дівчата, на вас чекають у м. Суми!

Збереження та відтворення рибних запасів водойм Херсонщини

Опубліковано: Середа, 23 травня 2018

Учні 9-Б класу провели години спілкування для молодших школярів щодо природоохоронних заходів по збереженню та відтворенню рибних запасів водойм Херсонщини.

Під час заходу дев’ятикласники ознайомили учнів з правилами рибальства, різноманіттям риб Дніпра, провели роз’яснювальну бесіду щодо необхідності шанобливого ставлення до природних ресурсів.

«Збережемо рибні запаси водойм Херсонщини!»

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018

16.05 для учнів 7-Б та 7-В класів було проведено виховний захід «Збережемо рибні запаси  водойм Херсонщини!» в рамках Двомісячника з охорони та відтворення рибних запасів у водоймах міста в нерестовий період 2018 року.

Семикласники ознайомились із загальними положеннями законодавства України щодо охорони водних ресурсів та раціонального рибогосподарства, довідались про заходи щодо поліпшення стану водойм, збереження та відтворення рибного поголів’я, дійшли висновків, щодо можливого внеску кожного у цю важливу справу.

Захід закінчився екологічною вікториною, в ході якої учні показали глибокі знання про водних мешканців та дізнались багато цікавого про видове різноманіття риб водойм рідного краю.

Науково-екологічна акція

Опубліковано: Вівторок, 08 травня 2018

bat002Науково-екологічна акція по збору використаних батарейок «Захистимо від отруєння солями важких металів родючі ґрунти Херсонщини»

24.04.2018 учні школи взяли участь в обласній науково-екологічній акції по збору використаних батарейок «Захистимо від отруєння солями важких металів родючі ґрунти Херсонщини» і були нагороджені грамотою та пам’ятним подарунком.

Акція проводилась за підтримки ХДУ та громадської організації «Патріоти України». Перед учнями виступали науковці, представники громадських організацій, депутат Верховної ради України Співаковський.

Учні довідались про вплив на довкілля використаних батарейок, ознайомились із заходами, що проводяться в Україні та світі, спрямовані на мінімізацію шкоди, що завдають промислові та побутові відходи навколишньому середовищу.

bat001

Екологічний брейн-ринг «Ми живі, доки жива Земля»

Опубліковано: Вівторок, 08 травня 2018

Відповідно до запланованих заходів Місячника екологічного виховання 27.04.2018 між командами 7-А та 7-Б класів відбувся екологічний брейн-ринг “Ми живі, доки жива Земля”. У ході гри учні довідалися багато цікавого про життя твари і рослин, про природоохоронні заходи, що проводяться у світі, Україні та рідному селищі. Показали глибокі знання про природу рідного краю, проявили кмітливість під час розв'язування ситуативних екологічних задач, отримали заряд натхнення для подальшого вивчення природничих дисциплін.

001 002 004 003 005