Працює Академія дорожнього руху

Опубліковано: П'ятниця, 16 листопада 2018

16 листопада 2018 року – день проведення єдиного  уроку з безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя із залученням працівників національної поліції».

Саме сьогодні у Комишанській школі №26 пройшло відкрите заняття Академії дорожнього руху під гаслом «На варті безпеки ЮІР».

На ньому були присутні Кошелюк Тетяна Василівна – головний спеціаліст управління освіти, Бикова Ольга Петрівна – директор благодійного фонду «Допомога дітям» та інспектори управління патрульної поліції в Херсонській області Вахтель Олена Леонідівна, Клімова Алла Віталіївна, Луняка Ірина Олександрівна, Грибко В’ячеслав Володимирович.

У квесті взяли участь 5 команд: «Світлофор», «Зебра», «Дорожній патруль», «Пепсі», «Юні пішоходи».

І місце посіла команда 6-А класу «Дорожній патруль» та отримала подарунок – сумки з логотипом «Моя нова поліція – моя безпека.

А кожна команда була нагороджена  грамотами, навчальними посібниками «Дорожні знаки для молодшого пішохода», книжками «Дорожні знаки для юних пішоходів» та солодощами.

Готували команди до заходу 11-класники – члени гуртка «Юні інспектори дорожнього руху».  Учасники команд із великим задоволенням взяли участь у занятті, скориставшись чудовою нагодою для удосконалення своїх знань.  Згуртувала всіх пісня «Вчимо правила дорожні», яку заспівали всі разом.  А емблему команди 6-Б класу «Світлофор» управління патрульної поліції в Херсонській області взяло із собою на згадку про нашу школу як талісман.

Діти мали змогу по-дорослому перевірити свої знання з правил дорожнього руху.

Усі учасники щиро вірять, що такі заняття допоможуть дітям краще засвоїти правила дорожнього руху.