"Кращий пожежний - це ти обережний"

Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019

Богдан Аленев, учень 6А класу, став переможцем міського та обласного етапів Всеукраінського конкурсу малюнків "Кращий пожежний - це ти обережний"

Богдан, з перемогою!

Тиждень безпечного інтернету

Опубліковано: П'ятниця, 08 лютого 2019

З 4 по 8 лютого у Комишанській школі пройшов тиждень безпечного інтернету.

За цей час школярі дізнались багато цікавої інформації,провели акцію для батьків та молодших школярів,  пограли у  пізнавальні ігри та конкурси,  переглянули мультфільми та презентації, зняли відеофільм тощо.

Серед   тематичних заходів слід відзначити:

• Акція «Батьки за безпечний Інтернет»
  • Виставка «Ми з Інтернетом - друзі!»
  • Пізнавальне заняття з учнями молодших класів «У подорож по морю Інтернету»
  • Конкурс - виставка класних газет та коміксів «Що для мене Інтернет»
  • Відео трансляція пізнавальних фільмів про  безпеку  користування Інтернетом
  • Інтерактивна гра  між старшокласниками(10-11 кл)  «Інтернет - павутина шириною у Всесвіт»

Тиждень Пожежної безпеки

Опубліковано: П'ятниця, 23 листопада 2018

Гуртківцями «Юні рятувальники»  проведено Тиждень пожежної безпеки. Це учні 9-Б класу Нагребельна Катерина, Пастухова Анастасія, Вдовиченко Дар’я, Скакун Альона, Хацько Тамара, Довгань Анастасія, Дригваль Андрій, Литвинов Олексій, Шкварило Ольга, Шишкіна Світлана, Ластовецький Олександр, Ульшина Дар’я.

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено  учнів1-7 класів освітнього закладу.

Відповідно до тематики Тижня, були проведені наступні заходи: інформаційні хвилинки, виступи з  презентаціями, відгадування загадок та розв’язування  кросвордів, рухливі ігри та  конкурсні програми.

Велика подяка членам гуртка за проведену роботу.

Заходи щодо проведення Тижня пожежної безпеки

Опубліковано: Понеділок, 19 листопада 2018

щодо проведення Тижня пожежної безпеки

в Комишанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26

з  19.11.2018 по23.11.2018

Відповідальний

Дата проведення

1

1 день

«Пожежа – це біда»

Показ презентацій та їх обговорення

(3-А,3-Б,3-В)

Нагребельна Катерина

2

ІІ день

Урок-гра «Скажемо пожежам «Ні!»

(2-А,2-Б,2-В)

Вдовиченко Дар’я

3

ІІІ день

«З вогнем не жартуй»

Гра-квест(4-А,4-Б,4-В)

Скакун Альона

4

«Правила першої медичної допомоги»

Що? Де? Коли?

(5-А,5-Б)

Дригваль Андрій

5

«Не допустіть пожежі»

Брейн-ринг

(6-А,6-Б)

Ластовецький Олександр

6

Проведення єдиних годин спілкування в 1-11 класах на тему «Захистимо себе від пожежі»

Класні керівники, класоводи

Протягом тижня

7

Виставка малюнків учнів 1-6 класів на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог»

Керівник гуртка «Дизайн-клуб» Серковський А.М.

Працює Академія дорожнього руху

Опубліковано: П'ятниця, 16 листопада 2018

16 листопада 2018 року – день проведення єдиного  уроку з безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя із залученням працівників національної поліції».

Саме сьогодні у Комишанській школі №26 пройшло відкрите заняття Академії дорожнього руху під гаслом «На варті безпеки ЮІР».

На ньому були присутні Кошелюк Тетяна Василівна – головний спеціаліст управління освіти, Бикова Ольга Петрівна – директор благодійного фонду «Допомога дітям» та інспектори управління патрульної поліції в Херсонській області Вахтель Олена Леонідівна, Клімова Алла Віталіївна, Луняка Ірина Олександрівна, Грибко В’ячеслав Володимирович.

У квесті взяли участь 5 команд: «Світлофор», «Зебра», «Дорожній патруль», «Пепсі», «Юні пішоходи».

І місце посіла команда 6-А класу «Дорожній патруль» та отримала подарунок – сумки з логотипом «Моя нова поліція – моя безпека.

А кожна команда була нагороджена  грамотами, навчальними посібниками «Дорожні знаки для молодшого пішохода», книжками «Дорожні знаки для юних пішоходів» та солодощами.

Готували команди до заходу 11-класники – члени гуртка «Юні інспектори дорожнього руху».  Учасники команд із великим задоволенням взяли участь у занятті, скориставшись чудовою нагодою для удосконалення своїх знань.  Згуртувала всіх пісня «Вчимо правила дорожні», яку заспівали всі разом.  А емблему команди 6-Б класу «Світлофор» управління патрульної поліції в Херсонській області взяло із собою на згадку про нашу школу як талісман.

Діти мали змогу по-дорослому перевірити свої знання з правил дорожнього руху.

Усі учасники щиро вірять, що такі заняття допоможуть дітям краще засвоїти правила дорожнього руху.