Тиждень безпеки на дорозі

Опубліковано: П'ятниця, 27 листопада 2020
27 листопада другокласники, запросили своїх старших друзів "Світлофорчиків"  на свято дорожных знаків  "Вивчи правила і знай, та завжди їх пам'ятай!", під час якого дітлахи закріпили набуті знання про правила дорожнього руху та вивчили нові. Захід пройшов весело й цікаво.

Дотримуйтесь безпеки й будьте здорові!

"Подорож до країни Світлофорії"

Опубліковано: Четвер, 26 листопада 2020

24-25 листопада до першокласників та учнів 2-х класів  завітали гості -  учасники гуртку  рятувальників «Фенікс»,  із навчально - ігровим заходом   "Подорож до країни  Світлофорії".

Разом із  активом учнівського самоврядування,  комітетом  роботи з молодшими школярами, вони провели 6 заходів  та нагадали дітлахам про  те, як правильно  та безпечно переходити дорогу, які бувають переходи, де  можна і де не можна гратися, провели бесіду,  загадали загадки та вивчили пісеньку про  кольори світлофору.

Вітаємо команду «Фенікс»!

Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019

Під гаслом «Бути сміливим, надійним і вірним, завжди життя цінувати безмірно,

вчасно на поміч людині прийти, знання безпеки у маси нести» працює вже третій рік поспіль команда рятувальників «Фенікс».

Це обізнані, рішучі, сміливі гуртківці, які своїми діями завжди готові попередити, врятувати, допомогти.

Їхнє завдання – запобігання, застереження,попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, 23 квітня, команда стала лауреатом міського конкурсу серед дружин юних пожежних – рятувальників -  2019.

Вітаємо їх! Бажаємо успіхів!

"Кращий пожежний - це ти обережний"

Опубліковано: Вівторок, 26 березня 2019

Богдан Аленев, учень 6А класу, став переможцем міського та обласного етапів Всеукраінського конкурсу малюнків "Кращий пожежний - це ти обережний"

Богдан, з перемогою!

Тиждень безпечного інтернету

Опубліковано: П'ятниця, 08 лютого 2019

З 4 по 8 лютого у Комишанській школі пройшов тиждень безпечного інтернету.

За цей час школярі дізнались багато цікавої інформації,провели акцію для батьків та молодших школярів,  пограли у  пізнавальні ігри та конкурси,  переглянули мультфільми та презентації, зняли відеофільм тощо.

Серед   тематичних заходів слід відзначити:

• Акція «Батьки за безпечний Інтернет»
  • Виставка «Ми з Інтернетом - друзі!»
  • Пізнавальне заняття з учнями молодших класів «У подорож по морю Інтернету»
  • Конкурс - виставка класних газет та коміксів «Що для мене Інтернет»
  • Відео трансляція пізнавальних фільмів про  безпеку  користування Інтернетом
  • Інтерактивна гра  між старшокласниками(10-11 кл)  «Інтернет - павутина шириною у Всесвіт»