У "Подорож до країни Школярії" на свято Першого дзвоника!

Опубліковано: Субота, 01 вересня 2018

1 вересня на подвір’ях  шкіл шикується малеча, аби почути перший у своєму житті дзвінок: в Україні відзначається День знань.

Не стала виключенням і  Комишанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26, але там вирішили провести це свято по-особливому, відправивши діток у «казкову подорож» трьома  локаціями.

Казкові  герої,  у складі Лисиці Аліси і Кота Базиліо, веселих клоунів Біма і Бома, клоунес  Бяки і Буки,  в ігровій  музичній формі  на уявному потязі завітали з дітками до чарівних королівств , де діти проходили різноманітні випробування, аби отримати право називатися першокласниками.

Багато цікавинок подарували малечі та усім присутнім   мешканці «Країни дорослих дітей» . Це й показ шкільної моди під  гаслом  "Шкільна форма – це стильно і модно!",

і привітання  малечі  переможцями  Всеукраїнських учнівських  олімпіад 2017-2018 навчального року  під гаслом « Освіта — скарб; навчання— ключ до нього!»,  і  виступ народного хореографічного колективу «Радість».

Свято закінчилося дзвінкою піснею Першого дзвоника та   дружніми батьківськими  порадами і настановами маленьким школярам .

Випускники  цього року та переможці олімпіад  урочисто провели  першокласників до їх світлих класів, а батьки, за українським звичаєм,  щедро посипали   святкову колону житом і пшеницею.

Тож вітаємо всіх  учнів зі святом знань!    Добробуту, радості вашим дітям  і вам, дорогі батьки!  А  учителям  бажаємо творчої наснаги та успішного навчального року! Навчальний   2018 – 2019 рік   у Комишанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №26  розпочато! Щасти  всім нам!