Тиждень англійської мови 2018

Опубліковано: П'ятниця, 27 квітня 2018

Весняний настрій у нашій школі, заквітчав ще яскравіше, з настанням тижня англійської мови.

Проходив він у період з 23 по 27 квітня прикрашаючи, і без того, чудові, весняні дні. Виступи школярів лунали повсюди: у коридорах, класах, на подвір’ї. Англійська мова була королевою думок кожного у школі. Віталися та прощалися іноземною мовою вчителі різних предметів, завучі та директор. Англійською тематикою були насичені усі відкриті заходи та виставки.

А ви зацікавлені у вивченні англійської мови ? Якщо відповідь на це запитання «так»,то вам неодмінно слід було завітати до нашої школи, коли тут проходив тиждень англійської мови. Програма останнього, була складена так,що могла задовольнити будь-які смаки. Це і театр англійською, і веселі фізкультхвилинки для молодших школярів , захоплюючий квест ,також різноманітні постери по всій школі та виставка літератури англійською мовою для усіх охочих гостей.

Закрийте очі і уявіть що ви у Великій Британії. Що будете робити  і куди направляти свою нестримну енергію? А щоб було простіше, вивчайте англійську і читайте літературу в оригіналі. Будьте впевнені, тоді відкриються усі двері до пізнання іноземних країн,не тільки Британії.