Фестиваль "Ми все можемо!"

Опубліковано: П'ятниця, 20 квітня 2018

«Ми все можемо!»

Таку життєстверджуючу назву має щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами.

Цьогоріч фестиваль святкує свій 25 день народження і на честь ювілею юні артисти та їх викладачі підготували святковий гала-концерт який відбувся 20 квітня в облмуздрамтеатрі ім.Куліша. У концерті взяли участь діти та підлітки, які стали переможцями конкурсу, а за лаштунакми та в залі їх підтримували батьки та вчителі.

Каріна Яновська, учениця 8-А класу  Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26,  вже вп'яте взяла участь у  цьому фестивалі. Тож цьогорічний виступ для Каріни - це також ювілей.

По завершенню концертної програми відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХХV ювілейного відкритого фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Ми все можемо!» подяками, почесними грамотами та пам’ятними  подарунками.