Сучасна молодь Комишанської школи №26 за чисте довкілля

Опубліковано: Субота, 21 квітня 2018

Любов до Батьківщини повинна починатися з піклування про неї. Якщо людина дбає про чистоту та безпеку двору, вулиці, селища та навколишнього природного середовища,  вона справді любить свій край.

Останнім часом за участю учнівської молоді Комишанської школи №26  проводиться чимало екологічних акцій. Тому 20 квітня 2018 року разом із Комишанською селищною радою  було організовано акцію «Молодь за чисте довкілля». У ній взяли участь усі вчителі школи та учні 5-11 класів. Під час проведення заходу було проведено таку роботу:

• еколого-просвітницька робота – виступ шкільної екологічної агітбригади «Планета»;
  • учнями 5-х класів упорядковано територію шкільного подвір’я та прилеглу територію;
  • учнями 6-х класів упорядковано пам’ятник Невідомому солдату, стелу Загиблим воїнам та територію скверу біля пам’ятників;
  • учня 7-11 класів у тісній співпраці з Комишанською селищною радою, СПТУ №6 та науково-виробничою фірмою «Дріада» упорядкували 15000 м2 саду: прибрали сміття, повигрібали сухе листя та обламане гілля, обкопали та побілили дерева.

Учасники заходу отримали в подарунок солодощі від Комишанської селищної ради.

Проведення акцій такого роду в нашій школі – уже традиція, бо працюючи разом, діти привчаються до порядку, вчаться любити свою школу, своє селище, свою Батьківщину.