Спортивне свято змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я!»

Опубліковано: Четвер, 29 березня 2018

Будь-яка дорога починається з перших кроків, будинок із фундаменту, а людина стає людиною тільки в родині. У дружній сім’ї, де всі раді один одному, жити добре. А разом перемагати в запеклій спортивній боротьбі ще краще!

29 березня в Комишанській школі №26 відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» У змаганнях взяли участь родини учнів 3-В та 4-Б класів початкової школи, які прийшли позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватися з дітьми. Дві  команди, до складу яких увійшли тато, мама і дитина, змагалися у різноманітних естафетах та спортивних конкурсах. За тим, як сім'ї проходили випробування, слідкував головний суддя змагань  учитель фізичної культури Розсуждай В.В. та члени журі: учитель фізичної культури Бабенко В.А., практичний психолог Кудрявченко Ю.А. Кожну родину учасників прийшли підтримати класоводи та однокласники.

Свято пройшло з великим азартом.

Ми щиро дякуємо всім учасникам веселих змагань:

родині Лагутенко Уляни-            3-В  І місце

родині Богатирьової Катерини-  4-Б  ІІ місце

Нехай затишна та тепла атмосфера завжди панує у Ваших сім’ях.