Участь у міському турнірі на кубок “Добродія-Херсон»

Опубліковано: П'ятниця, 16 березня 2018

16 березня на ТРЦ „Фабрика” пройшов міський турнір на кубок “Добродія-Херсон» в рамках Всеукраїнського соціального проекту  з функціонального багатоборства «WOD Test». В турнірі взяла участь і команда Комишанської школи №26: Цой Вероніка та Цой Денис (6 клас), Пташко Дар’я та Шевцов В’ячеслав (7 клас) та посіла ІІІ місце. Юні спортсмени продемонстрували не тільки майстерність з виконання непростих комплексів, а й велику командну єдність. Насамкінець від керівника ГО «Добродія-Херсон», співвласника групи виробничих компаній, Майстра спорту Радянського Союзу з академічної греблі Вікторії Гавренкової кожен медаліст турніру отримав грошову премію.

Яскравість та святковість турніру забезпечували групи підтримки команд. Від нашого закладу – неперевершений виступ гімнастки Цой Вероніки, фіналістки шоу «Україна має талант. Діти-2» у 2 сезоні 9-го випуску та Битви Талантів – 2017. Судді були вражені талановитим, професійним виступом маленької дівчинки.

Найтепліші і найніжніші слова подяки отримала і мама Вероніки – мама Надія за те, що має таку донечку.

Усім учасникам заходу бажаємо міцного здоров’я, радості і щастя, благополуччя і достатку.