Як Масляну в Комишанській школі №26 зустрічали

Опубліковано: П'ятниця, 16 лютого 2018

По-справжньому видалася Масляна в Комишанській школі №26, а саме в 3-А класі. Щиро і по-сімейному це свято було організовано 16 лютого завдяки злагодженій роботі дітей, класовода 3-А класу Знахаренко Тетяні Юріївні, учителя музичного мистецтва Знахаренка Олександра Івановича  та батьків.

Святкова програма була вельми цікавою:  ведучі розповідали  про історію свята, ніби перенесли слухачів у язичницькі часи. Фінальною частиною дійств стало смакування запашних млинців, які приготували та із задоволенням всіх пригощали наші кулінари.

Добре, що збереглася ця давня традиція зустрічі весни, яку заповідали нам наші предки. По-справжньому казкове і смачне свято, з яким жаль прощатися, але завжди радісно його зустрічати.