Свято Миколая

Урочистих, визначних,

Але Миколая свято

Найприємніше із них.

Так, 19 грудня до Комишанської ЗОШ завітав незвичайний гість – святий Миколай. Завдяки своїй помічниці, ясній зірочці, йому вдалося з’явитися в призначений час і місце, саме до учнів нашої школи.

Казковими помічниками, звичайно, були маленькі Янголята, які разом із Миколаєм привітали малечу зі святом. Але не обійшлося без пригод. Де не візьмись, з’явився нерошений гість Антипко, який хотів  своєю присутністю зіпсувати передноворічне диво. Та так не сталося. Адже добрий   Миколай, Зірочка та Янголята запевнили цього героя в тому, що в нашій школі та селищі живуть тільки хороші діти, добрі, щирі та привітні…

Янголята спостерігали за ним протягом року і доклали святому Миколаю, що ці малюки старались, слухались батьків і гарно навчались.

Насамкінець Святий Миколай побажав усім бути здоровими , вчитись якнайкраще, щоб були поруч успіх і щастя. І , звичайно ж, не залишилось нікого без подарунка.