Ні – насильству в сім’ї

Опубліковано: Вівторок, 12 грудня 2017

З 25 листопада по 10 грудня у Комишанській ЗОШ №26 стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля».

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата в 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

Соціальною службою закладу була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, у першу чергу, на збільшення знань про всі форми насилля.

У рамках акції у школі проведено конкурс малюнків «Ні – насильству в сім’ї» серед учнів 1-9 класів. На конкурс було подано 74 роботи.

І місце – Колісніченко Олександр – 6-А клас

ІІ місце – Шовкун Вячеслав – 6-А клас