Міжнародний Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

Опубліковано: П'ятниця, 17 листопада 2017

16-17 листопада в Херсоні відбувся VII Міжнародний Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета», учасниками якої стали учні та вчителі Комишанської школи №26.

Відкрив Форум виступ танцювального колективу «Радість». У роботі форуму взяли участь директор школи Чорноус Н.С., представники учнівського парламенту Зінов’єва Варвара (8-А кл.), Кузнецова Катерина (9-В кл.), Чавдар Аліна (9-В кл.) та вчителі школи Федченко С.М., Онопрієнко І.П., Надточій Т.І.

За високі досягнення в екологічному вихованні учнівської молоді школу нагороджено грамотою та цінним подарунком.

На мікс-конференції «Екологічна культура населення – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» виступили: учитель фізики та інформатики Федченко С.М. з доповіддю «Дослідження теми «Енергозбереження та охорона довкілля в загальноосвітній школі № 26».

Учениця 9-В класу Кузнецова Катерина у своїй доповіді «Природа і ми – єдине ціле» ознайомила учасників форуму з результатами екологічної роботи в школі, розповіла про заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, що проводяться учнівським самоврядуванням у тісній співпраці з педагогами школи, батьківською громадою та громадськими організаціями селища та міста.