Безпека дорожнього руху з дитинства - запорука щасливого майбутнього

Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017

З 13 по 19 листопада 2017 року у Комишанській зош №26 було організовано Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр.

16 листопада агітбригада юних інспекторів руху «Світлофор» провела захід "Безпека дорожнього руху з дитинства - запорука щасливого майбутнього" для молодших школярів.

Метою заходу була пропаганда вивчення правил дорожнього руху, засудження безвідповідального ставлення до свого життя та життя інших людей. Діти повторили значення дорожніх знаків, кольори світлофора, основні правила руху по вулиці. Захід прикрасили музичні номери.

Жити цікаво та безпечно

Учні школи кожного року беруть участь у конкурсі малюнків «Жити цікаво та безпечно». Своїми малюнками діти закликають своїх однолітків дотримуватися правил дорожнього руху, не порушувати їх. Показують засобами образотворчого мистецтва, до яких важких наслідків приведуть порушення правил дорожнього руху. Ми сподіваємося, що наші учні після перегляду виставки малюнків ще більше зрозуміють необхідність обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах. На конкурс було подано 15 робіт. Переможцями стали такі учні:

І місце – Колісніченко Олександр (6-А клас)

ІІ місце – Токар Вероніка (6-Б клас)

ІІІ місце – Досенко Вікторія (7-Б клас), Бойко Дар’я (7-А клас), Поліщук Віталій (8-А клас).