Мода-2017

Опубліковано: Четвер, 27 квітня 2017

5 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості міста Херсона відбувся фінал  конкурсу «Технологія конструювання та моделювання одягу». Представниками команди нашої школи стали учениці 8-В класу Парахньова Єлизавета і Чавдар Аліна.Команда, що складалася з конструктора-модельєра і технолога виготовлення одягу, виконувала завдання:  розробка та пошиття моделі спідниці у масштабі за власним задумом  та розробка сучасного вбрання для урочистого свята з нагоди закінчення школи.

Наші учасниці стали переможцями  відбіркового етапу і змагалися у фіналі серед 17 команд міста.

Журі конкурсу відзначило достатній рівень підготовки фіналістів  (конструкторів-модельєрів і технологів з виготовлення одягу) та високий рівень демонстрації моделей одягу домашнього завдання нашої команди.

Як результат,   нагороджена  дипломами  управління освіти Херсонської міської ради  команда-переможцець  міського конкурсу «Конструювання та моделювання одягу» за ІІ місце у відбірковому етапі, за ІІІ місце у фіналі Конкурсу. ІІІ місце посіла Чавдар Аліна  в особистій першості міського конкурсу «Конструювання та моделювання одягу» у фіналі (розділ «Конструктор модельєр»). Відзначена подякою управління освіти Херсонської міської ради керівник команди-переможця фіналу Ілларіохіна О.В.