Тиждень англійської мови 2018

Опубліковано: П'ятниця, 27 квітня 2018

Весняний настрій у нашій школі, заквітчав ще яскравіше, з настанням тижня англійської мови.

Проходив він у період з 23 по 27 квітня прикрашаючи, і без того, чудові, весняні дні. Виступи школярів лунали повсюди: у коридорах, класах, на подвір’ї. Англійська мова була королевою думок кожного у школі. Віталися та прощалися іноземною мовою вчителі різних предметів, завучі та директор. Англійською тематикою були насичені усі відкриті заходи та виставки.

А ви зацікавлені у вивченні англійської мови ? Якщо відповідь на це запитання «так»,то вам неодмінно слід було завітати до нашої школи, коли тут проходив тиждень англійської мови. Програма останнього, була складена так,що могла задовольнити будь-які смаки. Це і театр англійською, і веселі фізкультхвилинки для молодших школярів , захоплюючий квест ,також різноманітні постери по всій школі та виставка літератури англійською мовою для усіх охочих гостей.

Закрийте очі і уявіть що ви у Великій Британії. Що будете робити  і куди направляти свою нестримну енергію? А щоб було простіше, вивчайте англійську і читайте літературу в оригіналі. Будьте впевнені, тоді відкриються усі двері до пізнання іноземних країн,не тільки Британії.

Краєзнавча конференція "Пізнаємо Херсонщину разом"

Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018

24 квітня в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара відбулася міська науково - краєзнавча конференція «Пізнаємо Херсонщину разом» на якій були відзначені дипломами й учні нашої школи.

За І місце учні 8-А класу Комишанської школи: Волошина Аліна, Музиченко Андрій та Чорний Микита були нагороджені. Керівник команди Ісаєнко С. Ю.

За ІІІ місце  учні 9-Б класу: Аніканова Тетяна, Розсуждай Ольга, Ткач Ігор, Нагнибіда Руслан та Богатова Саманта. Керівник команди Батіч О.М.

Наші вітання знавцям Херсонського краю!

Міський етап фестивалю юних рятувальників

Опубліковано: Понеділок, 23 квітня 2018

23 квітня 2018 року пройшов ІІ етап обласного фестивалю юних рятувальників, у якому змагалися 6 команд-переможців районних етапів.

Серед них – команда Комишанської школи №26 «Фенікс».

Наша команда – учні 8-Б класу – дебютувала вперше: на належному рівні продемонструвала свої знання з рятувальної справи як теоретично, так і практично.

Вітаємо команду і бажаємо успіхів та перемоги в наступному році.

Сучасна молодь Комишанської школи №26 за чисте довкілля

Опубліковано: Субота, 21 квітня 2018

Любов до Батьківщини повинна починатися з піклування про неї. Якщо людина дбає про чистоту та безпеку двору, вулиці, селища та навколишнього природного середовища,  вона справді любить свій край.

Останнім часом за участю учнівської молоді Комишанської школи №26  проводиться чимало екологічних акцій. Тому 20 квітня 2018 року разом із Комишанською селищною радою  було організовано акцію «Молодь за чисте довкілля». У ній взяли участь усі вчителі школи та учні 5-11 класів. Під час проведення заходу було проведено таку роботу:

• еколого-просвітницька робота – виступ шкільної екологічної агітбригади «Планета»;
  • учнями 5-х класів упорядковано територію шкільного подвір’я та прилеглу територію;
  • учнями 6-х класів упорядковано пам’ятник Невідомому солдату, стелу Загиблим воїнам та територію скверу біля пам’ятників;
  • учня 7-11 класів у тісній співпраці з Комишанською селищною радою, СПТУ №6 та науково-виробничою фірмою «Дріада» упорядкували 15000 м2 саду: прибрали сміття, повигрібали сухе листя та обламане гілля, обкопали та побілили дерева.

Учасники заходу отримали в подарунок солодощі від Комишанської селищної ради.

Проведення акцій такого роду в нашій школі – уже традиція, бо працюючи разом, діти привчаються до порядку, вчаться любити свою школу, своє селище, свою Батьківщину.

Фестиваль "Ми все можемо!"

Опубліковано: П'ятниця, 20 квітня 2018

«Ми все можемо!»

Таку життєстверджуючу назву має щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами.

Цьогоріч фестиваль святкує свій 25 день народження і на честь ювілею юні артисти та їх викладачі підготували святковий гала-концерт який відбувся 20 квітня в облмуздрамтеатрі ім.Куліша. У концерті взяли участь діти та підлітки, які стали переможцями конкурсу, а за лаштунакми та в залі їх підтримували батьки та вчителі.

Каріна Яновська, учениця 8-А класу  Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26,  вже вп'яте взяла участь у  цьому фестивалі. Тож цьогорічний виступ для Каріни - це також ювілей.

По завершенню концертної програми відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХХV ювілейного відкритого фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Ми все можемо!» подяками, почесними грамотами та пам’ятними  подарунками.