Битва Талантів – 2017

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

Битва Талантів уже восьмий сезон відкриває простір для народження нового покоління талантів і геніїв. Комишани – це селище, у якому живуть справжні творчі особистості.

4 травня наша маленька гімнастка, учениця 5-Б класу Вероніка Цой перемогла у фіналі Битви Талантів – 2017. Серед 27 фіналістів судді віддали перевагу яскравій маленькій зіроньці на небосхилі естрадно-циркового мистецтва.

Перемоги, наснаги та нових творчих звершень!

Вибухове шоу «Україна має талант. Діти-2»

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

На відомому шоу «Україна має талант. Діти-2» у 2 сезоні 9-го випуску учениця 5-го класу Комишанської загальноосвітньої школи №26, вихованка естрадної-циркової студії Вероніка Цой отримала три «Так» від національних суддів країни. Дівчинка в парі зі своєю подружкою виконували неймовірні трюки на повітряному кільці.

Судді аплодували стоячи. Їх номер надихнув Славу Фролову спробувати самій політати над сценою. «Безстрашні!» - так назвав Ігор Кондратюк юних гімнасток.

На шоу судді вибрали 24-ку фіналістів, тому скоро ми знову зустрінемося з юними гімнастками в прямих ефірах.

Вітаємо переможців конкурсу з черлідингу

Опубліковано: П'ятниця, 28 квітня 2017

Перемога знову за нами

Опубліковано: Четвер, 27 квітня 2017

6 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості міста Херсона відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку.

Юні моделісти, учні  4-Б класу Семенченко Володимир та Федянін Дмитро за допомогою паперу, ножиць та клею змагалися у виконанні композицій з об’ємних геометричних фігур, склали теоретичний залік. Команда Комишанської загальноосвітньої школи №26  виборола І місце!

Вітаємо! Молодці! Бажаємо нових перемог!

Мода-2017

Опубліковано: Четвер, 27 квітня 2017

5 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості міста Херсона відбувся фінал  конкурсу «Технологія конструювання та моделювання одягу». Представниками команди нашої школи стали учениці 8-В класу Парахньова Єлизавета і Чавдар Аліна.Команда, що складалася з конструктора-модельєра і технолога виготовлення одягу, виконувала завдання:  розробка та пошиття моделі спідниці у масштабі за власним задумом  та розробка сучасного вбрання для урочистого свята з нагоди закінчення школи.

Наші учасниці стали переможцями  відбіркового етапу і змагалися у фіналі серед 17 команд міста.

Журі конкурсу відзначило достатній рівень підготовки фіналістів  (конструкторів-модельєрів і технологів з виготовлення одягу) та високий рівень демонстрації моделей одягу домашнього завдання нашої команди.

Як результат,   нагороджена  дипломами  управління освіти Херсонської міської ради  команда-переможцець  міського конкурсу «Конструювання та моделювання одягу» за ІІ місце у відбірковому етапі, за ІІІ місце у фіналі Конкурсу. ІІІ місце посіла Чавдар Аліна  в особистій першості міського конкурсу «Конструювання та моделювання одягу» у фіналі (розділ «Конструктор модельєр»). Відзначена подякою управління освіти Херсонської міської ради керівник команди-переможця фіналу Ілларіохіна О.В.