Сьогодні ярмарок — і тут всього багато!

Опубліковано: Неділя, 10 вересня 2017

9 вересня на селищній площі  відбувся  у котрий раз поспіль благодійний Комишанський ярмарок у  рамках 222 річниці Дня народження селища Комишани.

Добрі слова сказала  та ярмарковий народ привітала берегиня нашої шкільної громади  Чорноус Надія Сергіївна. Про рішення активу шкільного самоврядування повідомила президент «Країни дорослих дітей» Єлизавета Парахньова!

Гості заходу  - голова районної у місті Херсоні ради Чорненька Наталія Євгенівна , голова Комишанської селищної ради Фатєєв Олександр Борисович, депутати районної та селищної рад,  сказали  громаді  слова вітання та нагородили господарів дворів пам’ятними табличками.

Пісні, танці, жарти, торгування, а найголовніше  - гарний настрій, все це не лишило нікого байдужим під час проведення ярмарку.

Ми маємо надію, що традиція  проведення усією шкільною громадою  благодійного ярмарку  у центрі  селища буде продовжена й надалі. Дякуємо всім батькам за їх допомогу та підтримку.

Щоб родила щедро нива, щоб у хаті все, як слід.

Щоб довіку був щасливий  наш Комишанський  славний рід!

Хай у нас і в вас все буде гаразд. Щоб ви і ми щасливі були!

Херсон екологічний. ФЛЕШМОБ

Опубліковано: П'ятниця, 01 вересня 2017
1 вересня, на площі перед будівлею Херсонської міської ради
відбувся флешмоб під гаслом

"Екологічна культура - шлях до стійкого розвитку та  енергонезалежності України".

У флешмобі прийняли участь

хлопчики та дівчатка чотирьох шкіл - №26, 48, 52, 57.

Битва Талантів – 2017

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

Битва Талантів уже восьмий сезон відкриває простір для народження нового покоління талантів і геніїв. Комишани – це селище, у якому живуть справжні творчі особистості.

4 травня наша маленька гімнастка, учениця 5-Б класу Вероніка Цой перемогла у фіналі Битви Талантів – 2017. Серед 27 фіналістів судді віддали перевагу яскравій маленькій зіроньці на небосхилі естрадно-циркового мистецтва.

Перемоги, наснаги та нових творчих звершень!

Вибухове шоу «Україна має талант. Діти-2»

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

На відомому шоу «Україна має талант. Діти-2» у 2 сезоні 9-го випуску учениця 5-го класу Комишанської загальноосвітньої школи №26, вихованка естрадної-циркової студії Вероніка Цой отримала три «Так» від національних суддів країни. Дівчинка в парі зі своєю подружкою виконували неймовірні трюки на повітряному кільці.

Судді аплодували стоячи. Їх номер надихнув Славу Фролову спробувати самій політати над сценою. «Безстрашні!» - так назвав Ігор Кондратюк юних гімнасток.

На шоу судді вибрали 24-ку фіналістів, тому скоро ми знову зустрінемося з юними гімнастками в прямих ефірах.

Вітаємо переможців конкурсу з черлідингу

Опубліковано: П'ятниця, 28 квітня 2017