"Останній фільм дитинства - 2018" знято!

Опубліковано: Субота, 23 червня 2018

Дитинство мов птах– світанкова пора,

Над шляхом, як мрії – тополі.

Зростала й мужніла отут дітвора,

У цій Комишанській школі.

Ви вчилися множити тут і ділить

Із друзями радощі й болі,

Озброїлись мудрістю сивих століть

У цій Комишанській школі

Три тисячі днів, двадцять тисяч дзвінків –

Проста арифметика долі…

Ви перше  кохання зуcтріли своє

У цій Комишанській школі.

Відлунали останні оплески, останні акорди музики випускного вечора... Спорожніла школа, згасло світло й опуститилася завіса.

Випускники 2018 року  поставили останню крапку у зйомках багатосерійного фільму"Останній фільм дитинства"  та полинули у безкрайні світи підкорювати нові вершини, здобувати зіркові перемоги та достойно нести звання - учні Комишанської школи.

Нехай вам щастить, наші непередбачувані й  загадкові, таємничі й  творчі,  головні герої шкільної кіноепопеї - випускники 2018 року!

Свято останнього дзвоника "На крилах мрій!"

Опубліковано: П'ятниця, 25 травня 2018

Людина нібито не літає…  А крила має. А крила має!

Ліна Костенко

25 травня у рідній школі відбулось свято Останнього дзвоника.

Тож випускники 2018 року, летіть  у широкий світ, дивуйте і  знаходьте своє неповторне щастя!

Тиждень англійської мови 2018

Опубліковано: П'ятниця, 27 квітня 2018

Весняний настрій у нашій школі, заквітчав ще яскравіше, з настанням тижня англійської мови.

Проходив він у період з 23 по 27 квітня прикрашаючи, і без того, чудові, весняні дні. Виступи школярів лунали повсюди: у коридорах, класах, на подвір’ї. Англійська мова була королевою думок кожного у школі. Віталися та прощалися іноземною мовою вчителі різних предметів, завучі та директор. Англійською тематикою були насичені усі відкриті заходи та виставки.

А ви зацікавлені у вивченні англійської мови ? Якщо відповідь на це запитання «так»,то вам неодмінно слід було завітати до нашої школи, коли тут проходив тиждень англійської мови. Програма останнього, була складена так,що могла задовольнити будь-які смаки. Це і театр англійською, і веселі фізкультхвилинки для молодших школярів , захоплюючий квест ,також різноманітні постери по всій школі та виставка літератури англійською мовою для усіх охочих гостей.

Закрийте очі і уявіть що ви у Великій Британії. Що будете робити  і куди направляти свою нестримну енергію? А щоб було простіше, вивчайте англійську і читайте літературу в оригіналі. Будьте впевнені, тоді відкриються усі двері до пізнання іноземних країн,не тільки Британії.

Краєзнавча конференція "Пізнаємо Херсонщину разом"

Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018

24 квітня в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара відбулася міська науково - краєзнавча конференція «Пізнаємо Херсонщину разом» на якій були відзначені дипломами й учні нашої школи.

За І місце учні 8-А класу Комишанської школи: Волошина Аліна, Музиченко Андрій та Чорний Микита були нагороджені. Керівник команди Ісаєнко С. Ю.

За ІІІ місце  учні 9-Б класу: Аніканова Тетяна, Розсуждай Ольга, Ткач Ігор, Нагнибіда Руслан та Богатова Саманта. Керівник команди Батіч О.М.

Наші вітання знавцям Херсонського краю!

Міський етап фестивалю юних рятувальників

Опубліковано: Понеділок, 23 квітня 2018

23 квітня 2018 року пройшов ІІ етап обласного фестивалю юних рятувальників, у якому змагалися 6 команд-переможців районних етапів.

Серед них – команда Комишанської школи №26 «Фенікс».

Наша команда – учні 8-Б класу – дебютувала вперше: на належному рівні продемонструвала свої знання з рятувальної справи як теоретично, так і практично.

Вітаємо команду і бажаємо успіхів та перемоги в наступному році.