ФЛЕШМОБ «Весела рухлива перерва»

Опубліковано: Вівторок, 28 листопада 2017

Будь-яку проблему на світі можна вирішити танцюючи ...

ДЖЕЙМС БРАУН

Конкурс «Весела рухлива перерва», який був проведений за ініціативи Міського учнівського парламенту  з метою запровадження сучасних підходів до формування і популяризації здорового способу життя і підвищення рухової активності серед дітей та учнівської молоді під час навчально-виховного процесу, завершено! Ми вітаємо наше шкільне самоврядування з перемогою у номінації «Флешмоб 10-11»! Команда «Міста дорослих дітей» виступила достойно,  посіла 2 призове місце та отримала грошову винагороду. На засіданні активу самоврядування було вирішено: за  призові кошти придбати   декоративну прикрасу для улюбленого зеленого  шкільного куточка - водоспад.

Любі наші  хлопчики та дівчатка, бажаємо вам  і надалі  бути такими ж активними та цілеспрямованими! Ви найкращі! З перемогою вас!