З Днем захисника України! З Днем українського козацтва!

Опубліковано: Неділя, 15 жовтня 2017

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слава своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних козаків!

Напередні свята Дня захисника України та українського козацтва актив учнівського самоврядування «Місто дорослих дітей» вирішив привітати бійців АТО. Дарунком була бензопила, яку актив учнівського самоврядування передав волонтерам та іменні дарунки воїнам, до яких долучились учні усієї школи. Серед них поздоровчі листівки, малюнки, поробки, солодощі та маленькі дрібнички, що були з любов’ю і турботою приготовлені школярами  для захисників.

Ми вітаємо всіх військовослужбовців України.

Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.
          Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу!І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Актив учнівського самоврядування.