Ми за мир і розвиток!

Опубліковано: Четвер, 21 вересня 2017

Для більшості людей планети Земля мир - це повсякденна реальність. На вулицях спокійно і діти ходять до школи. Там, де засади суспільства міцні, безцінний дар світу може особливо і не бути помітним. Проте, для занадто багатьох людей у сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в оковах, в атмосфері нестабільності і страху. Для них -то в основному і існує цей день, встановлений ООН в 1981 році. Відтоді це свято залучило мільйони людей, охопивши багато країн і регіони, де силами громадських і молодіжних організацій проводяться різні акції і заходи. Адже цей День покликаний змусити людей не лише замислитися про світ, але і зробити що-небудь заради нього.

Учнівська громада Комишанської школи №26 також приєдналась до даної акції та відзначила 21 вересня  День миру низкою тематичних уроків  та флеш-мобом,  створивши  на подвір’ї школи  голуба миру.

А ще кожного року День миру присвячений певній темі. Так, в різні роки він проходив під девізами: "Права людини і підтримка світу", "Роззброєння і нерозповсюдження", "Молодь за мир і розвиток", "Світ і демократія : вислови свою думку", "Стійкий світ заради стійкого майбутнього", "Освіту у дусі світу", "Право народів на світ", "Цілі в області стійкий розвиток : складовий елемент світ", "разом на благо світ: повага, безпека і гідність для увесь" та ін. .

Події останніх років - війна, тероризм, військові витрати, глибокі протиріччя, що розділяють народи і окремих людей у всьому світі, зумовили безпрецедентну актуальність Міжнародного дня світу сьогодні.

Ми діти України, ми бажаємо миру і злагоди! Ми приєднуємо свої голоси до  голосів усіх жителів  планети Земля!